Dane kontaktowe

KappAhl

ul. Leszno 12
01-192 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 53 57 300

www.kappahl.pl

NIP: 5262260963

DRODZY PRZYJACIELE KAPPAHL,

W czasie takim, jak teraz, nie ma nic ważniejszego niż nasze zdrowie. Pandemia koronawirusa dotyka nas wszystkich, a firma KappAhl dokłada starań, aby jej klienci mogli nadal robić u nas zakupy w bezpieczny sposób oraz aby zapewnić możliwie najlepsze warunki pracy swoim pracownikom. Bardzo chcielibyśmy, aby marka KappAhl mogła w dalszym ciągu oferować stylową odzież – teraz i również później.

Motywowani takim celem, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa i jednocześnie w miarę możliwości prowadzić działalność.

Przestrzegamy zaleceń przekazywanych przez władze krajowe. Dotyczy to zarówno prostych działań, takich jak mycie rąk zdecydowanie częściej, jak również dostosowanie naszej działalność do panującej sytuacji. Na chwilę obecną nasza podstawowa zasada brzmi: zdrowi pracownicy pracują – tak będzie dopóki władze krajowe nie zarządzą inaczej. Osoby, które zaobserwują u siebie najdrobniejsze objawy choroby, pozostają w domu.

W miejscach, gdzie nasze sklepy i miejsca pracy są nadal czynne, dostosowujemy ofertę i staramy się pracować w sposób maksymalnie bezpieczny. Na przykład rozszerzyliśmy nasze procedury dotyczące zachowania higieny, zwiększyliśmy obsługę w sklepie internetowym i ograniczyliśmy kontakt z gotówką.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy urlopować wielu naszych pracowników, zamiast informować ich o możliwości utraty pracy, teraz gdy ruch w handlu spadł drastycznie. Wielu zaangażowanych pracowników KappAhl przychodzi do pracy zdecydowanie rzadziej i chcemy pomóc im aktywnie spędzać dzień. Podpowiadamy, jak mogą zająć się rozwojem własnym i innymi działaniami, np. wspieraniem rodziny i sąsiadów. Można zaoferować swoją pomoc osobom z ważnych organizacji, które teraz potrzebują wielu zasobów. Są to takie organizacje, jak Fundację Dajemy Dzieciom Siłę czy The Hunger Project. Można też pozbierać śmieci podczas spaceru w tej słonecznej, wiosennej pogodzie. Proste, istotne działania robią wielką różnicę w tym ciężkim czasie.

Na stronie kappahl.pl możesz nadal bezpiecznie robić zakupy. Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z działem obsługi klienta telefonicznie 52 880 84 40 lub [email protected].

Nie wiemy, co się wydarzy w najbliższym czasie, ale jesteśmy zdeterminowani, aby dostosować się do każdej sytuacji i zrobić, co się da, aby jak najlepiej przetrwać okres pandemii. Wspólnie z Tobą i ze sobą wzajemnie.

Serdecznie pozdrawiamy,
Elisabeth Peregi, dyrektor generalna, i pracownicy KappAhl.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

  • SKLEPY

Otwarty zakup
W tej chwili oferujemy 90 dni na wymianę lub zwrot zakupów dokonanych po 14/2 w sklepie i online. Dotyczy to zarówno produktów w regularnej cenie jak i wyprzedaży.

Godziny otwarcia
Jak mogę sprawdzić czy dany sklep jest otwarty? Obecnie, wszystkie sklepy w Polsce są zamknięte do odwołania. Otworzymy je jak tylko będziemy mieć stosowne zezwolenie ze strony rządu naszego kraju.

  • SKLEP ONLINE

Otwarty zakup
W tej chwili oferujemy 90 dni na wymianę lub zwrot zakupów dokonanych po 14/2 w sklepie i online. Dotyczy to zarówno produktów w regularnej cenie jak i wyprzedaży.

Czas dostawy

Czy obwarowania związane z koronawirusem wpłyną na czas dostawy?
Na obecna chwilę, nie. Monitorujemy sytuację, jeśli pojawią się jakieś zmiany, będziemy o tym informować.)

Odbiór paczki

Kurier z firmy DHL podejmuje trzy próby doręczenia przesyłki. Jeśli nie możesz odebrać przesyłki, możesz przekierować ją do najbliższego, czynnego punktu odbioru przesyłek DHL. Możesz to uczynić w bezpośrednio w DHL.

Zwroty

Czy mogę przedłużyć swoje prawo do zwrotu, jeśli podlegam kwarantannie?
Wydłużyliśmy czas na wymianę i zwroty do 90 dni, by tego typu sytuacje nie komplikowały możliwości zwrotu. Mamy nadzieję, że ten czas jest wystarczający.

Ten tekst jest ciągle aktualizowany. Ostatnia aktualizacja 27 marca o godzinie 16.10.