Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kancelaria Prawna PragmatIQ

ul. Grunwaldzka 107
60-313 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 618618000
[email protected]

www.pragmatiq.pl

NIP: 7792382586

PragmatIQ tworzą specjaliści z zakresu prawa spółek, podatków i finansów.

Od 10 lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia. Przed każdym klarowna ścieżka kariery. Do tego dobre pieniądze.

Zapraszamy – zespół PragmatIQ.

Szukamy najlepszych, dołącz do PragmatIQ

Osoby tworzące zespół PragmatIQ to zespół indywidualności. Każdy tutaj realizuje się wedle swoich własnych predyspozycji i zainteresowań. Mamy na swoim koncie kilka specjalistycznych pozycji wydawniczych. Prowadzimy liczne portale internetowe. 

Wśród nas są laureaci nagrody Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra. W jakim kierunku będziesz chciał się rozwijać, to zależy od Ciebie. My będziemy Cię wspierać.

Zainteresowany?
Zgłoś się na adres [email protected]

Pracuj jak lubisz i rozwijaj się każdego dnia

Twórz z nami zespół najlepszych specjalistów od spółek i finansów w Polsce. Poszukujemy utalentowanych osób na wszystkich poziomach kariery, które dołączyłyby do naszego zespołu. U nas czekają na Ciebie interesujące sprawy, ciekawe wyzwania i profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Jeśli chcesz, aby Twoja praca miała wpływ na kształt firmy, będąc wspieranym przez mądrych i zmotywowanych kolegów, dołącz do nas!

Wzbogać doświadczenie i decyduj o swojej karierze

Oferujemy szeroką gamę możliwości rozwoju, które mogą stanowić solidne wsparcie Twojej kariery, a jednocześnie pomogą wprowadzić realne zmiany i ulepszenia w naszych produktach. Chcemy, żebyś mógł zadawać pytania i chcemy, żebyś natychmiast dostawał odpowiedzi. Przychodząc do nas trafisz na głęboką wodę, ale nie będziesz sam. Tutaj dołączysz do różnorodnych i specjalistycznych zespołów, które wspierają się nawzajem i dadzą Ci możliwość jak najlepszej pracy. Dla nas ważna jest możliwość poszerzania indywidualnych kompetencji. Niezależnie od stażu, każdy pracownik korzysta z pomocy doradcy, gdy tylko czuje, że w jakiejś dziedzinie jego wiedza jest niewystarczająca.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)