Dane kontaktowe

Kancelaria Prawna HYPERION Gałek i Gałan Spółka komandytowa

Kwiatkowskiego 24
55-011 Siechnice
dolnośląskie, Polska
Telefon: 665 142 783
[email protected]

kancelariahyperion.pl

NIP: 8971798714

Poznaj nas

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Sp.k. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych. Zaufali nam pionierzy rynku ubezpieczeniowego, branży energetycznej i wiele innych renomowanych firm.

Naszą pozycję budujemy w oparciu o jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nasza siła tkwi w pracy zespołowej, a naszą wartością jest szacunek do ludzi.

NA CO STAWIAMY?

ROZWÓJ

Wysoko cenimy wiedzę i doświadczenie, dlatego dajemy naszym pracowników szerokie możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i osobistego. Organizujemy szereg ciekawych szkoleń merytorycznych oraz z zakresu umiejętności miękkich w ramach wewnętrznych programów rozwojowych takich jak:

Akademia Hyperiona, Top Talent czy Niezbędnik Managera.

Nasza kadra zarządzająca to Managerowie, którzy od samego początku podejmowali nowe  wyzwania, poszerzali swoją wiedzę ciągle się doskonaląc. Każdy z nich awansował biorąc udział w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych.

ATMOSFERA

Hyperion to przede wszystkim ludzie. Mieszanka młodych, doświadczonych oraz dynamicznych pracowników – ekspertów w swoich dziedzinach oraz świetna atmosfera współpracy powoduje, że każdy z nas chętnie pracuje na sukces Kancelarii. Chętnie dzielimy się wiedzą i umiejętnościami z nowymi pracownikami, przez co stworzyliśmy idealne miejsce dla nowych członków naszego zespołu.

CIEKAWOSTKI

DZIAŁY W KANCELARII

NOWA SIEDZIBA KANCELARII

Jesteśmy w trakcie budowy nowej siedziby Kancelarii, która również będzie znajdowała się w Siechnicach.  Nowoczesne i przestronne wnętrza będą stanowić przyjazne miejsce pracy dla wszystkich naszych pracowników. Zgodnie z harmonogramem, przeprowadzkę planujemy pod koniec 2021 roku. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)