Dane kontaktowe

Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska spółka komandytowa

ul. Kwidzyńska 2
51-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.kancelariahtp.com

NIP: 8982021567

KIM JESTEŚMY?

Kancelaria powstała w 2001 roku, pierwotnie jako kancelaria radcy prawnego, by po dwóch latach działalności przekształcić się w spółkę komandytową. To właśnie rok 2003 stanowił początek intensywnego rozwoju, który jest naszym udziałem do dziś. Zajmujemy się wyłącznie profesjonalną obsługą prawną w zakresie reprezentacji instytucji finansowych w dochodzeniu należności od osób fizycznych. Czynimy to w oparciu o najwyższe standardy jakości. Pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej, zapewniającej  bezpieczeństwo przechowywania i przetwarzania danych objętych tajemnicą zawodową.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

Od studentów ostatnich lat po specjalistów z wieloletnim stażem w różnych obszarach – poszukujemy osób chcących zdobywać wiedzę od ekspertów oraz praktyków chcących dzielić się doświadczeniem.

PROCESY ZACHODZĄCE W TOKU POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO I EGZEKUCYJNEGO

Masz wykształcenie kierunkowe (prawo, administracja) lub posiadasz doświadczenie zdobyte w branży prawnej, windykacyjnej lub finansowej? Znajdziesz dla siebie miejsce w jednym w działów związanych z obsługą spraw na etapie postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego, a także podejmowaniem czynności w ramach spraw spadkowych. Możesz rozwijać swoje kompetencje na stanowiskach różnego szczebla, zarówno tych początkowych, jak i tych wymagających specjalistycznej wiedzy prawnej.

PROCESY WSPOMAGAJĄCE SPRAWNE FUNKCJONOWANIE KANCELARII

To ważna część naszej firmy –działy głównie zapewniające niezakłócony przepływ danych oraz dokumentacji. W działach tych nie musisz mieć wykształcenia kierunkowego, nie martw się także brakiem doświadczenia, ponieważ zapewniamy pełne przeszkolenie.

Osoby kształcące się na kierunkach ścisłych, o praktycznych umiejętnościach matematycznych lub rachunkowym sprawdzą się w obszarze sporządzania rozliczeń na potrzeby postępowania przedsądowego, sądowego, a także egzekucyjnego prowadzonego w imieniu naszych Klientów.

Do współpracy zapraszamy również specjalistów z obszaru doskonalenia procesów, audytów czy zarządzania jakością.

OBSZAR IT

W naszych działach technicznych czekamy na osoby, zajmujące się m.in. tworzeniem rozwiązań informatycznych, rozwijaniem aplikacji i utrzymaniem systemów wewnętrznych kancelarii. Członkowie tych zespołów to m.in. analitycy danych, programiści, testerzy czy administratorzy.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NAS?

 • Umowy o pracę
 • Korzystnych godzin pracy
  Pracujemy 8 godzin. Możesz rozpocząć pracę między 6.40 a 8.00 i skończyć odpowiednio po 8 godzinach. Szanujemy Twój czas prywatny!
 • Możliwości zatrudnienia bez doświadczenia
  Wiedzę niezbędną do pracy na stanowiskach referenckich zdobędziesz w toku szkoleń wstępnych i wdrożenia do pracy u boku opiekuna adaptacyjnego.
 • Dobrej atmosfery - Nie znajdziesz u nas rozbudowanej hierarchii i biurokracji, wszyscy mówimy sobie po imieniu. Co roku organizujemy imprezy integracyjne.
 • Komfortowych warunków pracy
  Siedziba Kancelarii mieści się w nowoczesnym biurowcu, w lokalizacji bardzo dobrze skomunikowanej z innymi częściami miasta.  Zapewniamy parking firmowy.
 • Benefitów w postaci:
  • dofinansowania karty sportowej,
  • dofinansowania opieki medycznej,
  • świadczeń finansowych z funduszu socjalnego,
  • a także możliwości uczestnictwa w zorganizowanych aktywnościach sportowych.

APLIKUJ I DAJ SIĘ POZNAĆ!

1. Zgłoś się

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy i sprawdzeniem się – kliknij aplikuj przy ogłoszeniu lub wyślij swoje CV na adres [email protected]

2. Selekcja

Przeglądamy każdą aplikację, selekcjonujemy informacje od Was bardzo starannie, aby wybrać kandydatów najbardziej odpowiadających naszym oczekiwaniom.

3. Wstępna rozmowa telefoniczna

Krótki wywiad, w którym chcemy Cię poznać przed zaproszeniem na spotkanie.

4. Rekrutacja

W zależności od rodzaju stanowiska, może obejmować rozmowę kwalifikacyjną, próbki pracy, zlecone zadania, test z wiedzy merytorycznej albo też assessment center. Stosujemy zasady przyjaznej rekrutacji. Spotkanie z kandydatem to dla nas wybór każdej ze stron. Liczymy na Twoją aktywność i pytania.

5. Informacja zwrotna

Po podjęciu decyzji o wyborze najlepszego kandydata składamy mu ofertę pracy i udzielamy informacji zwrotnej wszystkim biorącym udział (lub zaproszonym na spotkania) w danym procesie rekrutacyjnym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)