Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kalmar (Cargotec Sp. z o.o.)

Ul. Metalowa 2
73-102 Stargard
zachodniopomorskie, Polska

www.kalmarglobal.com

NIP: 7781008163

Poznaj Kalmar

W Kalmar jesteśmy częścią globalnego zespołu specjalistów, który na co dzień tworzy najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania do obsługi ładunków na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów dedykowanych dla portów, terminali, centrów dystrybucyjnych i przemysłu ciężkiego.

Jesteśmy prekursorami w zakresie automatyzacji terminali i efektywnej energetycznie obsługi kontenerów. Wspólnie z naszymi Klientami projektujemy inteligentne rozwiązania, dzięki którym światowy obrót towarami może być jeszcze sprawniejszy, innowacyjny i bardziej zrównoważony.

Kalmar zatrudnia 5,500 ekspertów, w 30 krajach, w tym: w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Szwecji, Chinach, Finlandii, Hiszpanii, Holandii oraz w Polsce.

Dołącz do naszego globalnego zespołu i buduj swoją karierę w Kalmar!

Czy wiesz że?

Co 4. Kontener na świecie obsługiwany jest za pomocą rozwiązań Kalmar.

Tworzone przez nas maszyny, rozwiązania, aplikacje oraz usługi wsparcia wyznaczają trendy w zakresie automatyzacji terminali i kształtują przyszłość globalnej obsługi ładunków.

Skandynawska inżynieria i globalny zasięg działania

W skład Kalmar wchodzą 2 strategiczne części biznesu (SBUs): Kalmar Mobile Solutions wspólnie z osobną dywizją Bromma oraz Kalmar Automation Solutions. Nasze centra badawczo-rozwojowe ulokowane są na całym świecie, z głównym Centrum Technologiczno-Kompetencyjnym w Tampere w Finlandii oraz Centrum Innowacji w Ljungby, w Szwecji.

Montownie maszyn Kalmar zlokalizowane są w Chinach, Malezji, Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce. Montownia w Stargardzie w ramach inwestycji Cargotec w Regionalnym Stargardzkim Parku Wysokich Technologii uznana została za największą bezpośrednią inwestycję zagraniczną w Polsce w 2009 roku.


Kalmar globalnie

Kalmar jest częścią Grupy Cargotec - notowanej na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (Nasdaq Helsinki: CGCBV) i zatrudniającej ponad 11,500 osób. W 2020 roku wartość sprzedaży Grupy wyniosła 3.3 miliardów EUR. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.kalmarglobal.com

Dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)