Dane kontaktowe

Kajima Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 630 75 20
[email protected]

www.kajima.pl

NIP: 5272608161

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy częścią globalnej korporacji budowlanej Kajima, która realizuje projekty na całym świecie od ponad 180 lat. W Polsce od 2001 roku jako generalny wykonawca budujemy dla najlepszych. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, krótkich terminach budowy oraz rozbudowach obiektów bez zakłócenia ich aktywności produkcyjnej. Obiekty wykonane przez Kajima Poland to przede wszystkim zakłady przemysłowe i produkcyjne, hale magazynowo-logistyczne, centra handlowe oraz budynki biurowe. W naszym portfolio znajduje się już ponad 100 obiektów zrealizowanych dla renomowanych polskich oraz międzynarodowych marek takich jak: IKEA, Mercedes, L’Oreal, Toyota, Elektrolux, Cadbury Wedel, Robert Bosch, General Motor.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kajima Poland łączy japońskie dążenie do perfekcji z polską energią i nieszablonowym myśleniem. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i rozwiązania projektowe dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość naszych usług oraz zdobywamy nagrody w prestiżowych konkursach i wysokie miejsca w branżowych rankingach. Większość inwestycji, które realizujemy, spełnia międzynarodowe środowiskowe standardy BREEAM i LEED.

Jesteśmy ściśle współpracującym ze sobą polsko-japońskim zespołem inżynierów, projektantów i specjalistów innych branż, a międzynarodowe środowisko w którym funkcjonujemy daje nam możliwość wymiany cennego doświadczenia i czerpania z wartości innej kultury. Wiemy i rozumiemy, że tylko poprzez wzajemny szacunek i zaufanie możemy budować silną i trwałą organizację.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracownicy są naszym najważniejszym kapitałem, dlatego gwarantujemy stabilność zatrudnienia w połączeniu z możliwością poznania najnowszych technologii budowlanych i indywidualnym rozwojem. Dołącz do nas, jeśli chcesz razem z nami wcielać naszą filozofię w życie. Na naszych kontraktach budowlanych zatrudniamy kierowników, inżynierów, projektantów, architektów oraz pracowników administracyjnych. W centrali w Warszawie oraz w oddziale we Wrocławiu zajmujemy się kompleksowym wsparciem budów m.in. od strony projektowej, finansowej, kadrowej i marketingowej.

Niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem, czy doświadczonym specjalistą – jeżeli jesteś gotowy podjąć nowe wyzwanie – Kajima Poland jest dobrym wyborem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)