Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kaizen Rent Spółka Akcyjna

gen. Józefa Bema 8
59-300 Lubin
, Polska

NIP: 6922509293

POZNAJ NAS

Jesteśmy przekonani, że to ludzie stanowią serce Kaizena. Wspólnie budujemy organizację zorientowaną na współpracę i osiąganie ambitnych celów. Bliski jest nam szacunek do ludzi, który łączymy ze stałym doskonaleniem. Nasze pełne zaangażowanie i uwagę kierujemy w stronę klienta. Wiemy, że wszystkie nasze działania przekładają się na realizację jego potrzeb oraz zadowolenie. Chcemy codziennie osiągać sukcesy na tym polu.

Nasza historia. Początki Kaizen Rent sięgają 1979 roku, kiedy to w Lubinie na Dolnym Śląsku powstała firma Dobrygowski Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty. Ta dobrze znana i wielokrotnie nagradzana tytułem Dealera Roku firma, ma już obecnie kilka prężnie działających salonów samochodowych Toyoty i Lexusa w Polsce. W ramach rozwoju Grupy Toyota Dobrygowski, w 2015 roku powstała spółka Kaizen Fleet, a dwa lata później marka Kaizen Rent, specjalizujące się w wynajmie krótko- (na dni) i średnioterminowym (na miesiące) samochodów. Dziś, po zaledwie kilku latach działalności posiadamy flotę prawie 3 000 samochodów, 23 oddziały zlokalizowane w całej Polsce i ponad 60 000 zadowolonych z obsługi klientów. W latach 2019 i 2020 zostaliśmy również docenieni przez klientów i branżę samochodową, zdobywając największą liczbę głosów w plebiscycie Fleet Derby, w kategorii wynajmu krótko- i średnioterminowego. Rozwijamy się i obecnie zajmujemy drugie miejsce wśród największych wypożyczalni w Polsce. W kolejnym roku ponownie planujemy urosnąć i być coraz lepsi w tym co robimy i lubimy najbardziej – wypożyczaniu samochodów!

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Mamy szacunek i zrozumienie innych osób. To podejście, które uczy nas branie odpowiedzialności oraz budowania wzajemnego zaufania. Wierzymy, że nowatorskie idee mogą rodzić się i wzrastać jedynie w atmosferze wzajemnej życzliwości oraz swobody wymiany poglądów.

Ważna jest dla nas praca zespołowa. Stawiamy na zrozumienie i korzystanie z różnorodnych talentów i doświadczeń. Tylko różnorodność wiedzy i umiejętności pozwala nam otwierać się na nowe idee i budować kompleksowe rozwiązania. Działamy wspólnie, wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności do rozwoju osobistego, ale też do podnoszenia jakości pracy – tej indywidualnej i zespołowej.

Wnikliwa obserwacja świata i najbliższego otoczenia, pozwala nam na odkrywanie nowych kierunków. Przynosi nam zrozumienie, podsuwa wiele niecodziennych pomysłów i rozwiązań. Zachowujemy otwartość umysłu i chłoniemy inspiracje od otaczających nas ludzi i środowiska. Każdego dnia odkrywamy jak możemy zmieniać siebie i świat.

Energia do podejmowania nowych wyzwań. Nigdy nie obawiamy się próbowania nowych sposobów działania i kwestionowania status quo. Otwieramy się na niestandardowe idee. Do rozwiązywania problemów podchodzimy z uwagą i twórczo. 

Ciągłe doskonalenie. To nieskończony optymizm jaki jest w nas do robienia różnych rzeczy coraz lepiej. Stale udoskonalmy nas samych i nasze procesy. Jesteśmy głęboko przekonani, że w tym podejściu tkwi klucz do odkrywania nowych usprawnień i innowacji.

NAJWAŻNIEJSZE OBSZARY W KTÓRYCH DZIAŁAMY

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza? U nas swoje miejsce możesz znaleźć

  • jeśli się uczysz,
  • szukasz pierwszej pracy i możliwości zdobycia nowych doświadczeń,
  • jesteś doświadczonym profesjonalistą.

Z nami możesz rozwijać swoje umiejętności, robić to co lubisz i mieć wpływ na zmiany.

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Nasze korzenie sięgają doświadczeń i wartości stworzonych przez Toyotę. Zatrudniamy już ponad 200 osób. Działamy w całej Polsce w obszarach:

  • wynajmu krótkoterminowego (wypożyczanie samochodów na dni),
  • wynajmu średnioterminowego (wynajem samochodów na miesiące),
  • wynajmu samochodów zastępczych (w ramach ubezpieczeń Assistance i powypadkowych z OC sprawcy).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)