Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Taneczna 82
02-829 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 322 86 65
Fax: 22 322 86 66
[email protected]

www.kaeser.pl

NIP: 5220011480

Jak wygląda rekrutacja?

ETAP 1

APLIKACJA

Aktualne oferty pracy publikowane są na naszej stronie internetowej oraz portalach z ofertami pracy.

Swoje CV możesz złożyć na dwa sposoby:

  • przez serwis pracuj.pl
  • przez aplikację eRecruiter dostępną na stronie internetowej www.kaeser.pl w zakładce Praca w KAESER KOMPRESSOREN

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

ETAP 2

Selekcja Aplikacji

Nasi specjaliści od HR dokładnie zapoznają się z każdym nadesłanym CV. Na tym etapie wyłaniani są kandydaci, których CV najdokładniej spełnia oczekiwania firmy wobec pracownika pod kątem zarówno wykształcenia, umiejętności jak i kompetencji miękkich, określonych w ogłoszeniu na dane stanowisko.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie rekrutacyjne ma na celu poznanie doświadczenia, kompetencji i motywacji kandydata. Ma ono charakter dwuetapowy. Pierwsze rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest przez pracownika działu HR oraz potencjalnego przełożonego. W drugim etapie wyselekcjonowani kandydaci spotykają się z Prezesem Spółki.

W zależności od stanowiska, na której poszukujemy pracownika, w procesie rekrutacyjnym mogą pojawić się testy kompetencyjne.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Niezależnie od wyniku rekrutacji wszyscy kandydaci otrzymują informację zwrotną. Kandydatom, którzy pozytywnie przeszli proces rekrutacji zostaną przedstawione za pośrednictwem pracownika działu HR warunki zatrudnienia oraz zostanie ustalony termin rozpoczęcia pracy.