Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Taneczna 82
02-829 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 322 86 65
Fax: 22 322 86 66
[email protected]

www.kaeser.pl

NIP: 5220011480

O firmie:

KAESER KOMPRESSOREN jest producentem urządzeń do wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza; oferujemy m.in. sprężarki, dmuchawy, pompy próżniowe, osuszacze i filtry sprężonego powietrza. Odbiorcami naszych produktów są duże zakłady przemysłowe począwszy od hut czy stoczni, poprzez zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego czy oczyszczalnie ścieków aż po zakłady rzemieślnicze czy warsztaty samochodowe lub naprawy opon. Praktycznie każdy zakład przemysłowy potrzebuje sprężonego powietrza.

Produkowane przez nas urządzenia charakteryzują się wyjątkową energooszczędnością, zgodnie z maksymą naszej firmy „więcej sprężonego powietrza przy mniejszym zużyciu energii”. Ciągłe szukanie optymalizacji, które wpłyną na obniżenie kosztów produkcji sprężonego powietrza, to kierunek, który obrała nasza firma. Wszystko to pomaga osiągnąć nam cel nadrzędny, jakim jest maksymalne zadowolenie klienta.

KAESER KOMPRESSOREN jest jednym z największych i najbardziej znanych na świecie producentów systemów sprężonego powietrza ze 100-letnim doświadczeniem.  Główna siedziba firmy znajduje się w Coburgu (Niemcy), ale nasze oddziały oraz reprezentujące nas firmy partnerskie są zlokalizowane w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach.

Na rynku polskim z sukcesem funkcjonujemy już od 25 lat. Dziś nasz zespół w Polsce to 120 pracowników, zajmujących się sprzedażą, serwisem i obsługą klienta. Większość z nich pracuje na terenie całej Polski w systemie home office. Pozostali pracują w Warszawie, gdzie w tym roku dobudowaliśmy nową część biura.

W naszym zespole cenimy i zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin. Może to właśnie Ciebie teraz szukamy? Dołącz do mającej globalny zasięg Grupy KAESER, którą tworzy ponad 7 tys. osób zatrudnionych w całym świecie.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Kaeser Kompressoren  to firma rodzinna ze 100-letnią tradycją i doświadczeniem w zakresie produkcji systemów sprężonego powietrza. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są nasi pracownicy, dlatego inwestujemy w ich zawodowy rozwój oraz dbamy o pakiety świadczeń socjalnych.

Dzięki temu tworzymy zespoły zgranych i zaangażowanych profesjonalistów, do których szukamy zarówno doświadczonych pracowników, jak i młodych, ambitnych osób stawiających pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery.

Cenimy ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem, którzy chcą z nami związać się na dłużej. W zamian proponujemy bardzo dobre warunki pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity. Oferujemy także możliwość rozwoju zawodowego poprzez bogaty i zróżnicowany  program szkoleń.

Co oferujemy?

  • Pracę w zespole ludzi ambitnych i wyjątkowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na wszystkie stanowiska
  • Uznaniowa premia kwartalna i nagrody jubileuszowe
  • Dodatkowe korzyści (więcej w zakładce „Benefity”).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)