Dane kontaktowe

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Pławieńska 5
78-550 Czaplinek
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

www.pkcgroup.com/about-pkc/careers.html

NIP: 674-13-01-689

W firmie Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o. o ugruntowanej pozycji na rynku, w Polsce działającej od 1997 roku koncentrujemy się głównie na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów. Skupiamy się na produkcji najwyższej jakości produktów zgodnie z obowiązującymi światowymi procedurami i normami. Podejmując wyzwania jakie stawia przed nami dynamicznie rozwijająca się branża kolejowa oraz dzięki światowej sieci usług i produkcji jesteśmy tam, gdzie nasi kluczowi klienci nas potrzebują. Jesteśmy częścią , grupy kapitałowej PKC Group oraz Samvardhana Motherson Group - jednego z 26 największych dostawców motoryzacyjnych na świecie.  W naszych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Czaplinku, Drawsku Pomorskim, Białogardzie oraz Tczewie zatrudniamy łącznie ponad 1400 wykwalifikowanych pracowników.

Nasze zakłady:

Główna siedziba firmy Kabel-Technik-Polska zlokalizowana jest w Czaplinku, w woj. Zachodniopomorskim; zatrudnionych jest tam około 700 osób. Kolejne zakłady produkcyjne znajdują się także w: Drawsku Pomorskim  - 420 pracowników, Białogardzie – 140 pracowników, Tczewie, woj. pomorskie – ponad 150 pracowników.

Produkty

Naszymi sztandarowymi produktami są szafy sterownicze i wiązki kablowe produkowane dla światowych liderów branży kolejowej, mi.in firmy Bombardier i Alstom.

Zespół

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany zespół składających się ze specjalistów, inżynierów i pracowników produkcji. Dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)