Dane kontaktowe

K&L Gates Jamka sp.k.

Pl. Małachowskiego 2
00-066 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272621664

Kim jesteśmy?

Kancelaria K&L Gates Jamka sp. k. stanowi część globalnej w pełni zintegrowanej kancelarii prawnej K&L Gates LLP, działającej na pięciu kontynentach. Warszawskie biuro liczy obecnie około 70 prawników. Nasze osiągnięcia znajdują szerokie uznanie ze strony klientów, innych kancelarii, a także wiodących rankingów międzynarodowych.
Jesteśmy kancelarią zorientowaną na sprawy i transakcje trudne, precedensowe i niepowtarzalne. Wymagają one wiedzy, doświadczenia, umiejętności i zdolności do szybkiego działania. Możemy pochwalić się udziałem w największych i najbardziej złożonych sporach i transakcjach na polskim i europejskim rynku. Reprezentujemy wiodące międzynarodowe spółki, średnie i rozwijające się korporacje, uczestników rynku kapitałowego i przedsiębiorców działających we wszystkich sektorach gospodarki, a także podmioty publiczne i prywatne, instytucje edukacyjne oraz organizacje filantropijne.

Co nas wyróżnia?

K&L Gates to coś więcej niż firma prawnicza. Jesteśmy innowacyjną społecznością utalentowanych ludzi, budujących dziedzictwo dla siebie, dla firmy, naszych klientów i społeczności, w których żyjemy. Tworzymy otwarte i odpowiedzialne społecznie środowisko pracy, z poszanowaniem dla różnorodności i holistycznym podejściem do rozwoju naszych pracowników.

  • Cenimy sobie równowagę pomiędzy pracą a sferą prywatną.
  • Dajemy Ci możliwość rozwijania Twoich zainteresowań i pasji, które stanowią potężne źródło motywacji i energii.
  • Staramy się wspierać Cię, oferując szeroki zakres inicjatyw społecznych i sportowych, w które mogą zaangażować się wszyscy pracownicy naszej kancelarii.
  • Pracujemy ciężko na naszą pozycję na rynku prawniczym, ale również kładziemy nacisk na zachowanie work - life balance.
  • Zatrudniamy utalentowanych i kreatywnych wizjonerów. Wspieramy ich w rozwoju oraz osiąganiu wymarzonych celów.
  • Wspólnie pracujemy nad tym, aby tworzyć i rozwijać portfolio formalnych i nieformalnych narzędzi rozwoju w naszych biurach na całym świecie.

Dołączając do nas - dołączasz do zespołu pełnego profesjonalistów z pasją wykonujących swój zawód. Wierzymy, że Twój rozwój jest inwestycją w przyszły sukces firmy.

Wskazówki, o których należy pamiętać przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną

  • Dokonaj samooceny. Ustal listę wszystkich czynników, które są dla Ciebie ważne, a także ich kolejność w zależności od potrzeb i oczekiwań.
  • Pokaż prawdziwe ja. Podczas rozmowy staraj się być spokojny i zrelaksowany, odpowiadaj na pytania naturalnie i szczerze. Przedstaw swoje mocne strony. Bądź świadom swoich słabości.
  • Zrozum nasze oczekiwania. Nie jest tajemnicą, że praktykowanie prawa jest wymagające. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć to, czego oczekuje od Ciebie firma, do której aplikujesz.
  • Zadawaj przemyślane pytania. Nie trać czasu na pytania, na które odpowiedzi możesz znaleźć na stronie internetowej kancelarii. Zadawaj wnikliwe pytania w odniesieniu do Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego w innych miejscach.