Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

JZO S.A.

Ludwika Waryńskiego 12
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 75 64 14 100
[email protected]

jzo.com.pl/o-jzo/praca

NIP: 6111015261

Poznaj nas

JZO S.A. – Polski Ekspert Optyczny - od 1945 r. wspiera wzrok kolejnych pokoleń Polaków, dostarczając najwyższej jakości szkła okularowe, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Firma od lat rozwija swoją działalność, inwestując w nowe technologie.

Laboratorium JZO S.A. jest jednym z najnowocześniejszych w Europie zakładów branży optycznej.

Spółka jest wyłącznym dystrybutorem soczewek Nikon w Polsce.

Od 2009 roku JZO S.A. jest częścią Grupy Essilor – światowego lidera branży optycznej z ponad 170-letnią tradycją, działającego w ponad 100 krajach, na 5 kontynentach i realizującego misję „Poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia”.

RAZEM Z NAMI ZADBAJ O WZROK MILIONÓW POLAKÓW!

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów. Za jego pomocą odbieramy 80% docierających do nas bodźców. To dzięki najwyższej jakości szkieł okularowych dostarczanych przez JZO miliony Polaków mogą zobaczyć świat wyraźniej.

Naszą misję traktujemy poważnie. Tworząc tak innowacyjne i znakomite jakościowo produkty, wspieramy społeczność, organizując programy i akcje charytatywne:

  • Zobacz Lepszą Przyszłość

Program jest skierowany do  dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, m.in. podopiecznych domów dziecka. Wspólnie z innymi spółkami Grupy Essilor w Polsce, międzynarodową Fundacją Time for Vision oraz Fundacją Polki Mogą Wszystko realizujemy go od 2017 roku

Nasi pracownicy w ramach wolontariatu pracowniczego, po odbyciu odpowiednich szkoleń, odwiedzają dzieci w całej Polsce, prowadząc przesiewowe badania wzroku. Dzieci ze wskazaniem są kierowane na badania wzroku do specjalisty, a następnie na podstawie indywidualnej recepty otrzymują od nas bezpłatną parę okularów.

W ciągu 3 lat trwania programu przebadaliśmy blisko 12.000 dzieci w całej Polsce.

Za tę akcję w 2018 r. jako Grupa Essilor otrzymaliśmy tytuł Dobroczyńcy Roku.

  • Czas na wzrok 40+

Program edukacyjny w ramach którego upowszechniamy wiedzę na temat prezbiopii – przypadłości wzrokowej dotykającej osoby po 40 roku życia, polegającej na utrudnionym widzeniu z bliska. Prowadzimy szereg działań mających na celu zachęcenie  konsumentów w wieku 40+ do systematycznych badań wzroku i edukujemy  nt. szkieł progresywnych – najlepszego rozwiązania dla prezbiopów, które zapewnia wyraźne widzenie na każdą odległość. 

www.czasnawzrok.pl

NASZE WARTOŚCI

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, które przyświecają nam od ponad 7 dekad. Są to:

  • współpraca,
  • otwartość,
  • innowacyjność,
  • szacunek i zaufanie.

Stawiamy na dialog i otwartą komunikację – zarówno z naszymi pracownikami, jak i partnerami oraz klientami. W ten sposób budujemy pełne zaufanie, które traktujemy jako najwyższą wartość.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)