Dane kontaktowe

JYSK Sp. z o.o.

Meteorytowa 13
80-299 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

jysk.pl

NIP: 5862016763

Kim jesteśmy?

Historia JYSK zaczyna się w 1979 roku.  W Aarhus w Danii Lars Larsen otwiera pierwszy sklep. Lars Larsn jest założycielem i od 40 lat niezmiennie właścicielem JYSK. To jeden z najbardziej znanych przedsiębiorców w Danii.

"Ekspansja zawsze była częścią DNA firmy JYSK, a naszą misją jest dostarczanie klientom
jak najwięcej świetnych skandynawskich ofert"

Lars Larsen, założycieli właściciel firmy JYSK

Grupa JYSK to ponad 2700 sklepów w 51 krajach na cały świecie. W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku, siedziba główna znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. W Polsce jest ponad 220 sklepów. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce JYSK zatrudnia ponad 2 300 osób.

Co oznacza słowo „JYSK”?

Słowo „JYSK" było zawsze celowo używane w nazwie firmy. W języku duńskim słowo „JYSK" oznacza coś lub - jak Lars Larsen - kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego. Jest często kojarzone ze skromnością, dokładnością i uczciwością - trzema wartościami, które Larsen zawsze identyfikował z JYSK, oznaczające wiarygodność i solidność.

Wartości JYSK

W JYSK na co dzień żyjemy według wspólnych wartości, niezależnie od kraju, w którym pracujemy czy stanowiska, jakie zajmujemy. Wszyscy jesteśmy Kupcami, Kolegami i razem tworzymy  Ducha Firmy.

Wartość Kupiec znaczy dla nas :
-orientację na Klienta
-świadomość kosztów
-wiarygodność i profesjonalizm

Wartość Kolega znaczy dla nas:
-bycie pomocnym i elastycznym
-pozytywnie nastawionym do pracy i kolegów
-bycie otwartym, uczciwym i bezpośrednim
-darzenie się wzajemnym szacunkiem

Wartość Duch firmy, znaczy dla nas:
-zaangażowanie
-nastawienie na współpracę
-prawo i obowiązek do wypowiadania swojego zdania
-bycie Ambasadorem JYSK

JYSK w Polsce

W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku. Od 20 lat dyrektorem generalnym jest Piotr Padalak. Podobnie jak Piotr Padalak, wiele osób pracuje w firmie od lat a JYSK był dla nich pierwszym miejscem pracy. Nie musisz mieć doświadczenia, aby robić karierę w JYSK. Firma stawia mocno na rozwój Pracowników. Dzięki licznym programom szkoleniowym w JYSK każdy ma szanse rozwinąć swoje umiejętności i kompetencje. Umożliwiamy także rozwój osobisty Pracowników.
W JYSK 80% awansów to promocje wewnętrzne.

Poznaj Pracowników JYSK, dzięki którym dowiesz się więcej o firmie.
Na VLOGU JYSK na kanale YouTube, o początkach powstania JYSK Polska opowiada także dyrektor generalny Piotr Padalak. Zapraszamy!

Ostatnie wpisy dla JYSK Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)