Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

Świerkowa 3, Bronisze
05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie, Polska

NIP: 1130082801

Jungheinrich – miejsce pracy Zawodowców

Kim jest dla nas zawodowiec? Osobą, która dąży do stałego rozwoju i perfekcji w swoim fachu. Człowiekiem podchodzącym do pracy z pasją, którą zaraża innych. Dlatego zawodowiec dla nas to także pracownik Jungheinrich. Wspieramy ludzi w każdym dziale – czy to sprzedaży, czy serwisu – ponieważ widzimy ich umiejętności i wiedzę. Jesteśmy spokojni o przyszłość, bo wiemy, że zasilający naszą firmę nowi pracownicy będą mieli od kogo się uczyć.

Wspieramy młodych w osiągnięciu mistrzostwa

Wiemy ile czasu kosztuje osiągnięcie prawdziwego mistrzostwa w swoim fachu, dlatego wspieramy młodych, by zaczęli swoją drogę jak najwcześniej. Z tego względu jesteśmy ogólnopolskim partnerem akcji Zawodowcy 2019.  Kampania ma na celu przekonanie uczniów klas ósmych oraz trzecich gimnazjów do wybrania edukacji w technikum lub szkole zawodowej. Wybór nauki konkretnego zawodu to szansa dla młodych na szybkie osiągnięcie samodzielności finansowej, a dla przedsiębiorstw na wyszkolenie przyszłych pracowników w ramach praktyk.

Zawodowcy 2019 i Jungheinrich – współpraca z wizją

Kampanię wspieramy od lutego 2019 i w jej ramach braliśmy udział w debatach odbywających się w każdym z sześciu miast, w których trwa akcja – Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Tychach, Wrocławiu i Gdyni. Dyskutowaliśmy z przedstawicielami lokalnych rynków pracy o jego potrzebach, m.in. o miejscu edukacji technicznej i jej potencjale dla pracodawców. W dyskusjach oprócz naszych pracowników brali udział miejscy urzędnicy, biznesmeni, politycy i inni pracodawcy.  Akcja dotarła do wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w powyższych miejscowościach. Organizatorzy spotykali się z uczniami, a także prowadzą kampanię w internecie - powstał m.in. komiks promujący szkoły branżowe - http://zawodowcy.eu/strzal-w-dziesiatke/ oraz film, w którym wziął udział nasz pracownik – Adam Bożek - http://zawodowcy.eu/video-2/.

Wsparcie akcji jest naturalne dla naszego przedsiębiorstwa, ponieważ zatrudniamy ponad 230 techników serwisu. Pośród poszukujących pracy zdecydowaną większość stanowią absolwenci kierunków humanistycznych. Naszym celem jest odwrócenie proporcji, ponieważ uczeń technikum ma już solidne podstawy znacznie skracające czas wyszkolenia na pełnoprawnego pracownika Jungheinrich.

Jungheinrich w szkołach – praktyczne umiejętności są najważniejsze

Nie jest to nasza pierwsza styczność z edukacją. Ze szkołami zawodowymi pracujemy od lat – spotykając się z uczniami oraz, przede wszystkim, oferując praktyki. Program szkolnych staży przygotowujemy starannie, ponieważ chcemy, aby był on jak najlepiej przystosowany do realiów naszej firmy. Dzięki dawce teorii wzbogaconej praktyką możemy wyszkolić młodych ludzi, którzy po ukończeniu szkoły do nas trafią. Mamy także świadomość, że staż to doskonała okazja, żeby poznać pracownika w znacznie szerszym spektrum niż podczas krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej.