Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

JTI Polska sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 381 81 81
Fax: 22 381 81 00

jobs.jti.com

NIP: 8280001819

Nasza Fabryka

Fabryka Gostków JTI Polska Sp. z o.o.

Stary Gostków 42
99-220 Wartkowice
łódzkie, Polska
Telefon: 42 280 28 28
Fax: 42 280 28 88

www.karierawjti.pl

Nasze Centrum Usług Biznesowych JTI GBS

Ul. Żelazna 51/53
00-841 Warszawa
mazowieckie, Polska

jobs.jti.com

Nasze Wartości i Flagowe Zachowania to wypadkowa naszej kultury organizacyjnej, naszych ambicji i celów biznesowych. Kodeks, który stworzyła JTI, jest swoistym kompasem i wskazówką, jak powinniśmy poprzez indywidualne postawy i zachowania budować jeden zespół. Współpraca, odpowiedzialność, uczciwość czy jakość to nasze atrybuty. Chcemy z pasją dostarczać naszym konsumentom chwile przyjemności i zapewnić im swobodę wyboru, a jednocześnie nadawać pozytywne znaczenie wszystkiemu, co robimy. Nasz biznesowy sukces opiera się na naszych ludziach.

Nasze Wartości

CHCEMY ZWYCIĘŻAĆ

Mamy w sobie pasję, zaangażowanie i determinację, by odnosić sukcesy i osiągać cele.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ                  

W centrum naszych działań zawsze jest konsument, dlatego jakość naszych produktów i naszej pracy jest dla nas priorytetem.

POSTĘPUJEMY SŁUSZNIE

Jesteśmy odpowiedzialni, godni zaufania i działamy etycznie. Wiemy, że trwały sukces możemy zbudować tylko wtedy, gdy zadbamy o interesy konsumentów, pracowników i społeczności, w której funkcjonujemy.

Flagowe Zachowania

DZIAŁAMY ZESPOŁOWO

Darzymy się zaufaniem, cenimy indywidualność i cieszymy się, gdy nasi pracownicy wymieniają się swoimi różnorodnymi doświadczeniami. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, który chętnie spędza razem czas nie tylko w pracy, ale i poza nią.

UPRASZCZAMY

Czasem najlepsze są proste rozwiązania, dlatego gdy coś jest zbyt skomplikowane, upraszczamy to!

WDRAŻAMY

Podejmujemy inicjatywę i szybko przechodzimy od pomysłu do działania. Bierzemy pod uwagę możliwe ryzyka i podejmujemy efektywne decyzje, zawsze pamiętając o finalnym celu i długoterminowej wizji.

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Bierzemy odpowiedzialność za własne działania i dotrzymujemy zobowiązań, żeby jak najlepiej ze sobą współpracować. Jesteśmy świadomi zarówno naszych sukcesów, jak i niepowodzeń, i potrafimy szczerze o nich rozmawiać. Cenimy otwarty feedback.

CSR

Podstawą strategii biznesowej JTI jest zrównoważony rozwój. Obejmuje on różne obszary: dbałość o środowisko, o bezpieczeństwo pracowników, oraz wspomaganie rozwoju lokalnych społeczności. Jesteśmy partnerem projektów społecznych w powiecie poddębickim, w którym znajdują się fabryki JTI. To tutaj od kilku lat wspieramy organizację Poddębickiej Akademii Przedsiębiorczości, w której rokrocznie bierze udział kilkaset osób. W ramach Akademii szkolone są osoby chcące założyć własną działalność gospodarczą. Ważnym elementem inicjatywy jest też aktywizacja i integracja osób starszych. Akademia została wyróżniona w ramach ogólnopolskiego konkursu pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Mamy też ambitne cele środowiskowe i jasno wytyczoną strategię w tym zakresie, która zakłada m.in. ograniczenie odpadów związanych z działalnością produkcyjną o 20 proc. do 2030 r. Tymczasem już teraz blisko 100 proc. odpadów produkcyjnych z fabryki w Starym Gostkowie jest odzyskiwanych, a kupowana energia ma w 100 proc. zielone certyfikaty.