Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

JTI Polska sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 381 81 81
Fax: 22 381 81 00

jobs.jti.com

NIP: 8280001819

Nasza Fabryka

Fabryka Gostków JTI Polska Sp. z o.o.

Stary Gostków 42
99-220 Wartkowice
łódzkie, Polska
Telefon: 42 280 28 28
Fax: 42 280 28 88

www.karierawjti.pl

Nasze Centrum Usług Biznesowych JTI GBS

Ul. Żelazna 51/53
00-841 Warszawa
mazowieckie, Polska

jobs.jti.com

W JTI dbamy o pracowników na wielu poziomach, dlatego oferujemy około 30 różnorodnych benefitów. Pośród nich znajdziesz takie, które są w niemal każdej firmie (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową) oraz takie, które są wyjątkowe – stworzone z myślą o naszych pracownikach.

Przedstawiamy zaledwie kilka z nich, a o pozostałych opowiemy Ci, jak będziemy mieli okazję bliżej się poznać 😊

PRACA ZDALNA

Zdajemy sobie sprawę, że są dni, kiedy wolisz zostać w domu – dlatego masz możliwość pracy zdalnej, jeśli tylko specyfika Twojej pracy na to pozwala. Podobnie jest z elastycznymi godzinami pracy. Zdecyduj, o której chcesz przychodzić do biura (dzień zaczynamy między 7:30 a 9:30). W czasie pandemii pracownicy biura pracują 100% zdalnie i dla chętnych istnieje możliwość pracy z biura.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Angielski w grupach lub indywidualnie – w zależności od Twojego stanowiska! Pokrywamy pełne koszty lub dofinansujemy Twoją naukę. Umożliwiamy także naukę innych języków obcych poprzez dedykowaną platformę e-learningową. Może Ci się to przydać, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na obranie międzynarodowej ścieżki kariery w JTI, tak jak uczyniło to wielu naszych dotychczasowych pracowników.

SZKOLENIA

Zadbamy o Twój rozwój od pierwszych dni pracy! Masz możliwość skorzystania z oferowanych przez nasz szkoleń, a także dofinansowania studiów podyplomowych oraz wydarzeń branżowych.

Pracowników fabryki w Starym Gostkowie wyposażymy w wiedzę dotyczącą niezbędnych zagadnień technicznych, specjalistycznych i rozwojowych.

PROGRAM WELL-BEINGOWY

Lubisz aktywny styl życia? Interesują Cię spotkania z dietetykiem, warsztaty z zakresu odżywiania, udzielania pierwszej pomocy? A może lubisz biegać, grać w siatkówkę czy w piłkę nożną? Sounds Good? Sounds Healthy!

BIBLIOTEKA FIRMOWA

Nasz księgozbiór zawiera specjalistyczną literaturę z zakresu zarządzania, marketingu, IT, podatków, HR oraz komunikacji. Obecnie składa się z ponad 400 książek oraz audiobooków i materiałów pomocniczych. Chcesz je przeczytać?

PLAN EMERYTALNY

W ramach Planu możesz oszczędzać środki na emeryturę w Pracowniczym Programie Emerytalnym oraz Pracowniczym Planie Oszczędnościowym, skonstruowanym specjalnie dla pracowników JTI.

WYCIECZKA PO FABRYCE

U nas każdy pracownik, niezależnie od stanowiska, ma możliwość odwiedzić fabrykę w Starym Gostkowie i zobaczyć, jak wygląda proces produkcji.

AKCJE PRACOWNICZE

Masz możliwość dołączyć do Planu JTI Zakupu Akcji Pracowniczych i kupić akcje Japan Tobacco Inc. 

Kafeteria

Wolisz skorzystać z karty lunchowej czy vouchera do sklepu? A może potrzebujesz chwili relaksu? Każdy z nas jest inny! Dlatego na naszej Platformie Benefitów możesz samodzielnie wybierać te oferty, które są najbardziej dopasowane do Ciebie!

Program Wsparcia Pracowników (EAP)

Masz do dyspozycji telefon, aplikację mobilna i stronę www, gdzie uzyskasz anonimową i profesjonalną pomoc eksperta z różnych dziedzin życia, np.: poradę psychologa, czy prawnika oraz konsultację w kwestiach planowania domowego budżetu.