Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Josera Polska

Paproć 95
64-300 Nowy Tomyśl
wielkopolskie, Polska

www.josera.pl

NIP: 9231531050

Poznaj nas

Josera Polska jest częścią międzynarodowej grupy ERBACHER the food family, będącej pionierem w zakresie zrównoważonego żywienia ludzi i zwierząt.  Już teraz pracujemy nad nowoczesnymi sposobami żywienia w przyszłości. Od 80 lat nasza rodzinna firma zawsze była o krok do przodu, jeżeli chodzi o tworzenie innowacyjnej karmy dla zwierząt gospodarskich, domowych oraz wysokiej jakości żywności dla ludzi. Nasze silne marki są znane w Niemczech, Polsce oraz w wielu innych krajach na całym świecie. Pionierskie podejście do biznesu, połączone z duchem rodzinnym zawsze było częścią tradycji naszej firmy i powodem naszego sukcesu! Odnosimy sukcesy także dzięki temu, że 800 pracowników naszej firmy w Niemczech, Polsce i innych krajach, w których działamy lubi ze sobą współpracować. Nasz duch rodzinny to więcej niż tylko słowo; My żyjemy nim. W duchu rodzinnym promujemy motywujące i rozwijające środowisko pracy. Niezależny punkt widzenia w pracy jest dla nas tak samo ważny, jak promowanie kompetencji zawodowych i osobistych wszystkich członków zespołu. Bierzemy także realną odpowiedzialność za środowisko i zobowiązujemy się do działania. Produkcja neutralna pod względem emisji CO2 w naszym zakładzie w Niemczech, inwestowanie w OZE, stosowanie elektromobilności i ochrona lasów w Tanzanii są jednymi z kluczowych elementów naszej strategii. The food family przyczynia się do zapewnienia, że ​​w przyszłości żywienie ludzi i zwierząt będzie się odbywało w sposób zrównoważony.

W najnowocześniejszym zakładzie grupy w No­wym Tomyślu produkujemy najwyższej jakości mieszanki mineralne dla zwierząt użytkowych. W naszym biurze w Poznaniu rozwijamy naszą działalność e-commerce oraz nowatorskie produkty wspierające hodowców w żywieniu zwierząt gospodarskich.

Poznaj nas bliżej na:

  • https://food.family/
  • www.josera.pl
  • www.josera-agrar.pl

BENEFITY:

Nasi pracownicy są dla nas bezcenni.  Dbamy o zdrowie, rozwój i komfort naszych pracowników, oferując im przyjazne miejsce pracy, różnorodne ścieżki rozwoju zawodowego oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.  Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy:

Wsparcie aktywności fizycznej
Sport to zdrowie, dlatego oferujemy pracownikom kartę „Multisport”, dzięki której  nasi pracownicy mogą podejmować aktywność sportową w obiektach sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna
Zdrowie mamy tylko jedno. Dlatego bezpłatnie oferujemy naszym pracownikom prywatną opiekę medyczną (Luxmed).

Ubezpieczenie NNW
Chcemy mieć pewność, że nasi pracownicy są chronieni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Dlatego wszyscy w naszej firmie są objęci całodobowym ubezpieczeniem NNW.

Plan emerytalny PPE
Warto już teraz pomyśleć o swojej przyszłości! My już teraz wspieramy przyszłość naszych pracowników, oferując udział w Pracowniczym Planie Emerytalnym (wymagane 18 miesięcy zatrudnienia w firmie)

Rozwój pracowników
Jesteśmy organizacją uczącą się. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników oferując bogate programy szkoleń i dostępu do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych (w tym e-learning). Dodatkowo, każdemu pracownikowi oferujemy unikalną możliwość długofalowego podnoszenia kompetencji zawodowych w ramach intensywnego programu szkoleniowego „food familiy Journey”

Dofinansowanie nauki
Na naukę nigdy nie jest za późno! Z przyjemnością wspieramy plany edukacyjne naszych pracowników dofinansowując koszty kształcenia (studia i kursy zawodowe)

Języki obce
Jesteśmy międzynarodową rodziną „the food family” i porozumiewamy się w różnych językach. Oferujemy naszym pracownikom bezpłatnie kursy językowe online (jęz. angielski i niemiecki) z udziałem lektorów „native-speaker”

Codziennie świeże owoce i warzywa
Odporność to podstawa! Nasi pracownicy codziennie wzmacniają się świeżymi warzywami i owocami.

Kawa i herbata
Pracownicy korzystają też z nielimitowanego dostępu do kawy oraz herbaty.

Premia wakacyjna
Twój wypoczynek jest dla nas ważny, dlatego nasi pracownicy otrzymują specjalną premię w ramach dofinansowania wypoczynku wakacyjnego.

Ubezpieczenie na życie
Jeśli chcesz, możesz dołączyć dodatkowego grupowego programu ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Dofinansowanie do zakupu okularów
Chcemy, aby nasi pracownicy wiedzieli więcej i dalej. Zwrócimy Tobie cześć kosztów poniesionych na zakup okularów korygujących wzrok.

Premia świąteczna
Wiemy jak radosne, ale zarazem kosztowne mogą być Święta Bożego Narodzenia.  Nasi pracownicy otrzymują w grudniu dodatkową premię świąteczną

Imprezy integracyjne
Równie ważne jak praca jest dla nas celebrowanie sukcesów we wspólnym gronie. Od zawsze staramy się integrować nasze zespoły poza siedzibą naszej firmy. Oferujemy corocznie mnóstwo zabawy, atrakcji oraz niezapomniane wspomnienia z wydarzeń integracyjnych dla pracowników i ich rodzin.

Paczki świąteczne dla dzieci
Wiemy, ile dla każdego rodzica znaczy uśmiechnięte dziecko. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci naszych pracowników otrzymują wspaniałe paczki świąteczne.

Prezenty okolicznościowe
Cieszymy się razem z pracownikami z ich sukcesów w życiu prywatnym.  Ślub pracownika lub narodziny dziecka są dla nas świetną okazją, aby przesłać prezent od firmy.

Praca zdalna
Wierzymy, że najlepsze efekty osiągamy w sytuacji równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dlatego możesz u nas liczyć na uzyskanie możliwości pracy zdalnej na stanowiskach, gdzie jest to możliwe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)