Dane kontaktowe

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6
44-109 Gliwice
śląskie, Polska
[email protected]

matthey.com

NIP: 5252681835

Kim jesteśmy?

Od ponad 200 lat Grupa Johnson Matthey, światowy lider w dziedzinie nauki, odnosi sukcesy w obszarze innowacji technologicznych.

Zatrudniamy blisko 15 000 pracowników w 30 krajach. Posiadamy aktualnie 43 zakłady produkcyjne, w których wytwarzamy produkty najwyższej jakości. W Johnson Matthey kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska i na prace badawczo-rozwojowe.

W nowo powstającej fabryce Johnson Matthey Poland w Gliwicach będą produkowane jedne z najnowocześniejszych katalizatorów na świecie. Otwarcie fabryki jest zaplanowane na początek 2020 roku. Duża skala projektu i kilkaset nowych miejsc pracy to szansa dla absolwentów i doświadczonych profesjonalistów na rozwój w międzynarodowym zespole.

W kolejnych etapach powstawania fabryki będziemy poszukiwać pracowników wykonujących skomplikowane działania inżynierskie, prace badawcze i laboratoryjne, a także pracowników działów produkcyjnych i wspierających.

Więcej informacji na temat naszej firmy można znaleźć na stronie: www.matthey.com

Działy, do których będziemy rekrutować:

  • Dział Produkcji;
  • Dział Projektów i Industrializacji;
  • Dział BHP;
  • Dział Utrzymania Ruchu;
  • Dział HR;
  • Dział Zakupów;
  • Dział Ciągłego Doskonalenia;
  • Dział Finansów;
  • Dział IT;
  • Dział Łańcucha Dostaw;
  • Dział Ochrony;
  • Dział Jakości

 

System pracy: Zróżnicowany w zależności od stanowiska; może to być system zmianowy lub standardowy z elastycznym czasem pracy: rozpoczęcie między godziną 7:00 a 9:00.

Naszą wizją jest świat czystszy i zdrowszy, dziś i dla przyszłych pokoleń.

Inspirujemy świat nauki, podnosimy jakość życia (Inspiring science, enhancing life)

Przestrzegamy najwyższych standardów BHP, promujemy dbałość o dobre samopoczucie zarówno w pracy, jak i poza nią. Chcemy chronić naszą planetę.

Jesteśmy rzetelni (Acting with integrity)

Robimy to, co właściwe, dla ludzi i dla świata. Dotrzymujemy zobowiązań i oczekujemy tego samego od innych. Zabieramy głos, gdy pojawia się problem. Przykładamy wagę do relacji międzyludzkich, a także do traktowania innych osób z szacunkiem i troską.

Współpracujemy (Working together)

Zawsze zachęcamy do współpracy, zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Namawiamy do dzielenia się z innymi i dostrzegania różnych punktów widzenia. Podchodzimy do problemów wspólnie, testujemy nowe pomysły w praktyce i jesteśmy dumni z tego, że nasz wspólny wkład prowadzi do stworzenia czegoś lepszego dla naszych klientów, ale również dla naszej firmy.

Wprowadzamy innowacje i ulepszenia (Innovating and improving)

Stosujemy nowe rozwiązania aby wzmacniać naszą pozycję, a świat czynić czystszym i zdrowszym. Jesteśmy pewni siebie i wytrzymali wobec postępujących zmian. Stale rośniemy i rozwijamy się, aby mieć pewność, że jesteśmy liderem na wybranych przez nas rynkach.

Mamy wszystko pod kontrolą (Owning what we do)

Bierzemy odpowiedzialność za nasza pracę i zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy częścią większej całości. Przejmujemy inicjatywę, poszukujemy przejrzystości i wymagamy najwyższych standardów, zarówno od siebie, jak i od naszych współpracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)