Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6
44-109 Gliwice
śląskie, Polska

matthey.com/pl/kariera

Lokalizacje:

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.

ul. Alberta Einsteina 36
44-109 Gliwice
śląskie, Polska

matthey.com/pl/kariera

Johnson Matthey Battery Materials Sp. z o.o.

Hutnicza 1
62-510 Konin
wielkopolskie, Polska

matthey.com/pl/kariera

INSPIRUJEMY ŚWIAT NAUKI, PODNOSIMY JAKOŚĆ ŻYCIA

Przestrzegamy najwyższych standardów BHP, promujemy dbałość o dobre samopoczucie zarówno w pracy, jak i poza nią. Chcemy chronić naszą planetę.

JESTEśMY RZETELNI

Robimy to, co właściwe, dla ludzi i dla świata. Dotrzymujemy zobowiązań i oczekujemy tego samego od innych. Zabieramy głos, gdy pojawia się problem. Przykładamy wagę do relacji międzyludzkich, a także do traktowania innych osób z szacunkiem i troską.

WSPÓŁPRACUJEMY

Zawsze zachęcamy do współpracy, zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Namawiamy do dzielenia się z innymi i dostrzegania różnych punktów widzenia. Podchodzimy do problemów wspólnie, testujemy nowe pomysły w praktyce i jesteśmy dumni z tego, że nasz wspólny wkład prowadzi do stworzenia czegoś lepszego dla naszych klientów, ale również dla naszej firmy.

WPROWADZAMY INNOWACJE I ULEPSZENIA

Stosujemy nowe rozwiązania, aby wzmacniać naszą pozycję, a świat czynić czystszym i zdrowszym. Jesteśmy pewni siebie i wytrzymali wobec postępujących zmian. Stale rośniemy i rozwijamy się, aby mieć pewność, że jesteśmy liderem na wybranych przez nas rynkach.

MAMY WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Bierzemy odpowiedzialność za nasza pracę i zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy częścią większej całości. Przejmujemy inicjatywę, poszukujemy przejrzystości i wymagamy najwyższych standardów, zarówno od siebie, jak i od naszych współpracowników.