Dane kontaktowe

Johnson & Johnson

Iłżecka 24
02-135 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.jnjpoland.pl

NIP: 1130020467

Wyszukaj interesujące Cię oferty pracy na naszej stronie kariery http://www.careers.jnj.com. Została ona opracowana w taki sposób, aby przedstawić Ci aktualną ofertę zatrudnienia w Johnson & Johnson w zależności od poszczególnych ról, poziomu doświadczenia, segmentu biznesowego oraz kraju. W dowolnej chwili możesz dołączyć do naszej społeczności kandydatów, aby być z nami w stałym kontakcie. Możesz zgłosić chęć otrzymywania mailowych powiadomień o dostępnych miejscach pracy oraz wydarzeniach, a nawet dostosować częstotliwość otrzymywanych informacji.

Proces rekrutacji może być zróżnicowany w zależności od stanowiska oraz działu do którego została przesłana aplikacja. W zależności od stanowiska podczas rekrutacji wykorzystujemy: testy językowe, business case, assessment centre, testy kompetencyjne.

Rozmowa kwalifikacyjna jest etapem wspólnym dla wszystkich kandydatów: Nasz Zespół Talent Acquisition współpracuje z Menadżerami poszukującymi nowych pracowników, dokonując oceny kandydatów na każde stanowisko. Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie wybrane, członek zespołu skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy członkowie zespołu będą chcieli sprawdzić przy użyciu wywiadu kompetencyjnego, w jaki sposób Twoje umiejętności, doświadczenie oraz wykształcenie będą służyć organizacji, w której chciałbyś pracować.