Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Johnson & Johnson

Iłżecka 24
02-135 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.careers.jnj.com

NIP: 1130020467

Grupa Johnson & Johnson istnieje od 1886 r. i należy do największych międzynarodowych korporacji działających w sektorze ochrony zdrowia. Spółki należące do Grupy produkują sprzęt medyczny, leki oraz kosmetyki.

Grupa Johnson & Johnson prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych. Są to segmenty produktów konsumenckich, farmaceutyków oraz wyrobów medycznych. Jesteśmy globalną firmą z najszerszym na świecie asortymentem produktów z zakresu ochrony zdrowia. Obsługujemy klientów, pacjentów oraz przedstawicieli zawodów medycznych za pośrednictwem ponad 275 spółek działających w ponad 60 krajach. Mając na uwadze jakość i bezpieczeństwo leków i sprzętu medycznego, Grupa inwestuje znaczące środki w rozwój technologii medycznych, zaawansowanych metod leczenia oraz projekty badawczo-naukowe. Inne ważne obszary działalności organizacji obejmują programy kształcenia zawodowego, a także projekty związane z działalnością charytatywną i społeczną.

Pracownicy naszych spółek czują się częścią globalnej sieci, wykorzystując jej potencjał by dostarczać rozwiązania, które lepiej spełniają potrzeby odbiorców naszych produktów i usług. Mają oni dostęp do światowej klasy programów rozwoju osobistego i zawodowego oraz szansę na dynamiczną karierę w różnych jednostkach, pionach i obszarach funkcjonalnych organizacji.

Segmenty biznesowe firmy

W skład Grupy Johnson & Johnson: wchodzi 275 spółek, działających w 60 krajach na całym świecie, zatrudniających ponad 128 000 pracowników.
Reprezentują one trzy segmenty działalności Grupy: http://careers.jnj.com/discover-our-businesses

PRODUKTY KONSUMENCKIE

Nasze spółki konsumenckie tworzą wiele spośród najpopularniejszych światowych marek produktów zdrowotnych, łącząc naszą wiodącą pozycję w zakresie osiągnięć naukowych z dogłębną wiedzą o konsumentach. Wiele z naszych marek to liderzy w swojej kategorii. Wszystkie nasze marki konsumenckie oferują innowacyjne rozwiązania zdrowotne pomagające ludziom wieść zdrowy tryb życia i cieszyć się nim.

W segmencie konsumenckim Johnson & Johnson znajdują się produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieci, pielęgnacji skóry i włosów, środki do higieny intymnej, higieny jamy ustnej, opatrunki i maści, a także dostępne bez recepty leki przeciwbólowe, przeciwalergiczne, zwalczające objawy przeziębienia, itd.

WYROBY MEDYCZNE

Nasze spółki zajmujące się wyrobami medycznymi należą do największych graczy na światowym rynku technologii medycznych. Pracownicy i zespoły naszych spółek zajmujących się wyrobami medycznymi tworzą innowacje i nowe technologie, których każdego dnia potrzebują specjaliści ochrony zdrowia oraz klienci.

Współpracujemy z przedstawicielami zawodów medycznych specjalizującymi się w ortopedii, neurologii, kardiologii, chirurgii małoinwazyjnej, leczeniu ran i zdrowiu kobiet. Dostarczamy konsumentom także produkty okulistyczne, takie jak soczewki kontaktowe, a osobom chorym na cukrzycę proponujemy innowacyjne glukometry oraz pompy insulinowe.

PRODUKTY FARMACEUTYCZNE

Nasze spółki farmaceutyczne łączy wspólna nazwa –  Janssen, pharmaceutical companies of Johnson & Johnson. Pracownicy i zespoły jednostek Janssen opracowują i dostarczają produkty lecznicze oparte na konkretnych dowodach naukowych, będące odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby klientów na całym świecie. Nasze produkty na receptę służą pacjentom we wszystkich obszarach terapeutycznych, w tym w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych i metabolicznych, a także w zakresie immunologii, chorób zakaźnych, szczepionek, neurologii, leczenia bólu i onkologii.

Sprawdź interesujące Cię oferty pracy na naszej stronie: http://www.careers.jnj.com. Została ona opracowana w taki sposób, aby przedstawić Ci aktualną ofertę zatrudnienia w Johnson & Johnson w zależności od poszczególnych ról, poziomu doświadczenia, segmentu biznesowego oraz kraju. W dowolnej chwili możesz dołączyć do naszej społeczności kandydatów, aby być z nami w stałym kontakcie. Możesz zgłosić chęć otrzymywania mailowych powiadomień o dostępnych miejscach pracy oraz wydarzeniach, a nawet dostosować częstotliwość otrzymywanych informacji.

Proces rekrutacji może być zróżnicowany w zależności od stanowiska oraz działu do którego została przesłana aplikacja. W zależności od stanowiska podczas rekrutacji wykorzystujemy: testy językowe, business case, assessment centre, testy kompetencyjne.

Rozmowa kwalifikacyjna jest etapem wspólnym dla wszystkich kandydatów: nasz dział Zarządzania Talentem współpracuje z Menadżerami poszukującymi nowych pracowników, dokonując oceny kandydatów na każde stanowisko. Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie wybrane, członek zespołu skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę telefoniczną. Podczas rozmowy członkowie zespołu będą chcieli sprawdzić przy użyciu wywiadu kompetencyjnego, w jaki sposób Twoje umiejętności, doświadczenie oraz wykształcenie będą służyć organizacji, w której chciałbyś pracować.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)