Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

John Deere Polska Sp. z o.o.

Poznańska 1b
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: + 48 618 115 196
Fax: + 48 618 115 197

www.deere.pl

NIP: 7772419808

JOHN DEERE W POLSCE I NA ŚWIECIE

John Deere jest największym na świecie, odnoszącym spektakularne sukcesy producentem maszyn  i urządzeń dla rolnictwa i budownictwa. Oprócz tego John Deere oferuje także szeroki zakres wysokiej jakości sprzętu do pielęgnacji i konserwacji terenów zieleni, a także leśnictwa.

Stałe udoskonalanie  i opracowywanie inteligentnych oraz innowacyjnych rozwiązań  jest  elementem wyróżniającym firmę.

CZY WIESZ, ŻE dziennie John Deere przeznacza ponad 3 mln dolarów na rozwój swoich produktów inwestując w badania i technologię...

DZIŚ JOHN DEERE W POLSCE  TO DWA DUŻE ODDZIAŁY

John Deere Branch Sales & Marketing  zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym, który współpracując  z Training  Center wspiera i szkoli  klientów  i dealerów w całej Polsce, udzielając im bezpośredniego wsparcia w codziennej pracy.

ORAZ

Rozwijające się  dynamicznie  John Deere Polska Business Service Center  - centrum usług  dla biznesu  zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Kolorowej 2. Głównym zadaniem poznańskiego Business Service Center  jest obsługa  wewnętrznych i zewnętrznych klientów John Deere  głównie z krajów UE oraz USA. Naszych partnerów wspieramy w następujących obszarach :

  • Księgowość i finanse (Accounting)
  • Centrum Administracyjne HR
  • Koordynacja tłumaczeń (Translation)
  • Analiza stanu magazynowego części maszyn (Dealer Parts Management)
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw  (Supply Management)
  • Koordynowanie bazą danych dealera (Dealer Data Management)

Od stycznia 2018 r. powołany został  także John Deere Bank Polska SA zajmujący  się finansowaniem zakupu maszyn i urządzeń.

NASZE WARTOŚCI

John Deere zdecydował się kierować swoją firmą w oparciu o cztery zasady: uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Te wartości żyją i rozkwitają do dziś. Determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom oraz pracownikom.

Nieustanne udoskonalanie produktów i skutecznoścć działania naszych jednostek biznesowych pozwala nam uzyskiwać doskonałe wyniki działalności.

Łącząc cele pracowników, jednostek biznesowych i poszczególnych działów z kompleksowymi celami biznesowymi firmy John Deere, możemy iść do przodu, korzystając z ogromnego potencjału, jaki zapewnia sprawna praca zespołowa.

Podczas codziennej pracy pamiętamy o najważniejszych wartościach, którym hołdował założyciel firmy. Uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność to nie tylko założenia, które staramy się osiągnąć. Te wartości są podstawą naszej pracy przy wszystkich produktach, usługach i rozwiązaniach, jakie oferujemy klientom.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

1. ETAP: Aplikuj przez Internet. Wybierz interesujące Cię stanowisko z listy dostępnej w zakładce Aktualne oferty pracy. Wśród wielu interesujących stanowisk z pewnością znajdziesz ogłoszenie, które najlepiej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

2. ETAP Wyślij CV i list motywacyjny w języku angielskim. Nasz zespół HR przeanalizuje Twoją aplikację.  

3. ETAP Jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadała naszym wymaganiom, zespół HR skontaktuje się z Tobą w celu dokładniejszego sprawdzenia twojego profilu i zaporszeniu na I etap rozmowy kwalifikacyjnej.

4.ETAP Rozmowa kwalifikacyjna z Managerem i przedstawicielem Działu HR. Jest to także ten etap rekrutacji, w którym z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Jest dla nas ważne, abyś po takiej rozmowie, posiadał pełną wiedzę na temat Twoich przyszłych obowiązków i celu Twojego stanowiska, ale także benefitów i możliwości jakie możemy Tobie zaoferować. Zależy nam, aby decyzja o zatrudnieniu była w pełni świadoma po obu stronach

5.ETAP Informacja zwrotna.

Wszytskie oferty pracy znajdziesz na  Link – jobs.deere.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)