Dane kontaktowe

Jobzone Bergen

Sandviksboden 1a
5035 Bergen
Vestland, Norwegia
[email protected]

jobzone.no

NIP: 990311145

Wizją Jobzone jest bycie najlepszym pracodawcą w naszej branży.

Dlatego oferujemy wsparcie, doradztwo i wskazówki dla wszystkich, którzy do nas trafiają. Otrzymasz stałą umowę o pracę, a duża ilość zlecen jakie posiadamy pozwala nam na zapewnienie długotrwałej współpracy.

Jako współpracownik Jobzone otrzymujesz wynagrodzenie na konkurencyjnych warunkach oraz zestaw ubrań roboczych. Pomagamy również ze zorganizowaniem zakwaterowania.

W dziale budowlanym zapewniamy darmowy zestaw kursów o wartosci prawie 5.000,- koron. Sa to kursy które zwiekszają uprawnienia wymagane na norweskich budowach, co jest wielką zaletą przy poszukiwaniu lepszego stanowiska pracy.

Posiadamy dobre programy ubezpieczeniowe dla wszystkich pracowników.

Jobzone posiada certyfikat Zrewidowanego Pracodawcy i dba o to byś zastał bezpieczne i zorganizowane warunki pracy.

Dołącz do naszego zespołu w Jobzone Bergen!

Polacy dobrze się czują w Norwegii - pracując dla Jobzone!

Jobzone ma wieloletnie i dobre doświadczenie ze swoimi polskimi współpracownikami. Dlatego wiemy czego oczekujesz wobec udanego pobytu i możemy stworzyć dobre i bezpieczne warunki w okresie kiedy pracujesz dla Jobzone.

Przy czym chcesz pracować?

Jobzone może zaproponować Ci pasjonującą i wyzwalającą pracę. Możemy zaproponować zarówno krótkie jak i długie zlecenia. Jeżeli czujesz się dobrze w Norwegii, możemy także zaoferować Tobie stałą pracę.

Możesz również zarejestrować zainteresowanie pracą z ogólnego powodu. Zarejestruj Twoje cv. lub skontaktuj się z lokalnym biurem Jobzone dla uzyskania więcej formacji. Nasi lokalni konsulenci także pomogą Ci z praktycznymi i formalnymi pytaniami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)