Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jobxion Poland Sp. z o.o.

ul. Fasolowa 33
02-482 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.jobxion.pl

NIP: 8121916601

Kim jesteśmy?

JobXion Poland sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia KRAZ pod numerem 13137. Specjalizujemy się w usługach pośrednictwa pracy na rynek holenderski w branży budowlanej oraz technicznej.

W szczególności specjalizujemy się w rekrutacji:

  • Cieśli szalunkowych
  • Stolarzy budowlanych
  • Spawaczy
  • Monterów konstrukcji stalowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym kandydatom dopasowane do umiejętności i skrojone na miarę ich potrzeb projekty a naszym holenderskim klientom najlepszych fachowców!

W Holandii JobXion Vakmensen B.V. jest obecna na rynku od 15 lat co oznacza, że jesteśmy profesjonalistami w pośrednictwie pracy i rekrutacji. Dysponujemy średnio ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które zatrudniliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej.

Zbuduj lepszą przyszłość z JobXion!

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny program lojalnościowy. Wspieramy ich w życiu w Holandii. Jeśli wykonywana przez nich praca przebiega bez zarzutu pomagamy im w zatrudnieniu bezpośrednio w holenderskim przedsiębiorstwie.

Zrób krok do przodu! Zostań pracownikiem JobXion!

Pobyt w Holandii to nie tylko praca! Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że warto budować relacje. Dlatego też z naszymi pracownikami obchodzimy święta, spotykamy się na grillach, meczach, w kręgielni oraz celebrujemy ich rocznice pracy jak i urodziny w naszej firmie.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym biurem w:

  • Radomiu: tel. +48 730-206-040

lub napisz do nas na: [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)