Dane kontaktowe

Jobhouse Sp. z o.o.

Grunwaldzka 31
80-241 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 58 58 072
Fax: +48 58 58 58 073
[email protected]

www.jobhouse.pl

NIP: 9571072055

Łączymy ludzi

Naszą misją jest łączenie ludzi – pracodawców z najlepszymi pracownikami i pracowników z najlepszymi pracodawcami, aby mogli realizować swoje cele. Od ponad 10 lat skutecznie prowadzimy rekrutacje na kilku kontynentach i pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osobom!

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Nextbike, Swarovski, Bayer, Airhelp, Uber, Babyliss czy Sephora, a także firmy z egzotycznych zakątków świata jak Arabia Saudyjska, Katar czy Malediwy.

Od lat znajdujemy się w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu, zdobyliśmy dwa wyróżnienia w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR, a nasza Prezes otrzymała tytuł Bizneswoman Roku 2016.

Nasze kompetencje

Rekrutacje stałe, personel tymczasowy i outsourcing, doradztwo HR, payroll

Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z zastosowaniem nowych technologii i platform społecznościowych pozwala nam sprawnie poruszać się na dynamicznym rynku pracy. Szybka identyfikacja wykwalifikowanych kandydatów, dostęp do unikalnych kompetencji, udoskonalone rozwiązania kadrowe, sprawny marketing rekrutacyjny i rozpoznawalna marka pracodawcy stały się kluczowymi elementami warunkującymi możliwość osiągania przewagi konkurencyjnej przez naszych klientów.

Nasze wartości

Współpraca

Praca zespołowa jest filarem naszej kultury firmowej. Pracujemy w duchu partnerstwa i zaufania, wierząc, że sukces osobisty przekłada się na sukces wspólny. Każdy w zespole może liczyć na pomoc i wsparcie. Dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie. Promujemy wzajemny szacunek, otwartą komunikację i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Pasja i zaangażowanie

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, bo lubimy to co robimy. Podczas realizowanych projektów wykazujemy się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, entuzjazmem i pozytywną energią. Jesteśmy aktywni i zdeterminowani w realizacji powierzonych zadań i uwielbiamy nowe wyzwania. Czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Zorientowanie nacel

Wytrwale dążymy do celu, konsekwentnie realizujemy zadania. Cechuje nas odwaga w działaniu i realizacji planów. Potrafimy pozytywnie motywować siebie i innych, nie zgadzamy się na brak ambicji, wiary we własne możliwości i negatywne nastawienie. Wyciągamy wnioski ze wszystkich sukcesów i porażek, dążymy do ulepszania siebie i całej organizacji. Pamiętamy, że dobre wyniki indywidualne przekładają się na rezultaty całej firmy, a te pozwalają na jej dalszy rozwój, realizację nowych przedsięwzięć biznesowych i społecznych oraz lepsze warunki pracy dla wszystkich pracowników.

Zaufanie, uczciwość i odpowiedzialność

Jesteśmy godni zaufania, uczciwi i odpowiedzialni we wszystkich naszych działaniach. Przy podejmowaniu codziennych decyzji w pierwszej kolejności odwołujemy się do powszechnie obowiązujących zasad i wartości. Dotrzymujemy zobowiązań, działamy w sposób przejrzysty, z zachowaniem wysokich standardów etycznych i dbamy o zgodność z przepisami. Dokładamy wszelkich starań, aby postępować uczciwie wobec pracowników i partnerów biznesowych. Uczciwie informujemy o postępach i trudnościach realizowanych projektów. Sukces naszych przedsięwzięć biznesowych zależy od dbałości o utrzymanie zaufania ze strony naszych klientów.

Innowacyjność i profesjonalizm

Wprowadzanie innowacji to klucz do naszego sukcesu. Nieustannie udoskonalamy nasz sposób działania w celu zdobywania wysokiej pozycji na rynku. Tworzymy klimat sprzyjający innowacjom, które motywują pracowników i dają radość z pracy. Ważne jest dla nas doskonalenie się. Wiemy, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa, dlatego jesteśmy otwarci na zmiany, nieustannie się dokształcamy i szukamy inspiracji w otaczającym nas świecie. Robimy wszystko, aby poziom naszych usług oraz profesjonalizm działania w pełni zaspokajał oczekiwania naszych klientów oraz współpracujących z nami partnerów.

Dlaczego my?

Samodzielność

Nie jesteśmy korporacją, dzięki temu przepływ informacji jest u nas dużo szybszy. Pozwala to też naszym pracownikom na większą elastyczność i możliwość niezależności w realizacji założonych celów.

Wpływ na firmę

Praca zespołowa jest filarem naszej kultury firmowej. Wymieniamy się doświadczeniem i nowymi pomysłami, co sprawia, że każdy z nas ma wpływ na przyszłość, rozwój i zmiany w naszej firmie.

Rozwój

Oferujemy możliwość udziału w ciekawych szkoleniach, a jako zespół jesteśmy nastawieni na dzielenie się wiedzą i wzajemną naukę.

#JobhouseTeam

Nasz zespół działa w oparciu o zasady wzajemnego szacunku, otwartej komunikacji, życzliwości, zrozumienia potrzeb, zarówno do Klientów, jak i do siebie nawzajem. Lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego organizujemy wspólne przedsięwzięcia i cieszymy się ze swojego towarzystwa.

Work-Life balance

W Jobhouse wierzymy, że równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest istotnym czynnikiem wpływającym na szczęście naszego zespołu, dlatego nie pracujemy po godzinach, a firma wspiera nas w realizacji pozazawodowych pasji.

Wizerunek na rynku pracy

Jako eksperci w branży HR jesteśmy często zapraszani do wypowiedzi w mediach. Występowaliśmy m.in. w Dzień Dobry TVN, Pytaniu na Śniadanie, Dzień dobry Polsko, Superstacji, Polsat News, magazynie Glamour, Be Active, Pulsie Biznesu, Forbes, a także w licznych programach radiowych. Jeżeli chcesz wzmocnić swoją markę osobistą w branży rekrutacyjnej, Jobhouse to miejsce dla Ciebie.