Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Job Talent NV

Bondgenotenlaan 143
3000 Leuven
Flemish Brabant, Belgia
[email protected]

www.jobtalent.be

NIP: 699474522

Kim Jesteśmy?

Job Talent to belgijska agencja pośrednictwa pracy. Dzięki profesjonalnemu zespołowi HR, rekrutujemy najlepszych kandydatów z całego świata. Naszymi klientami są czołowi przedstawiciele belgijskiego sektora technicznego, jak i produkcyjnego. Dzięki szerokiej ofercie wakatów, dajemy możliwość podjęcia zarówno długotrwałej jak i sezonowej współpracy. Naszym głównym celem jest powiększanie grona wyspecjalizowanych technicznie pracowników!

Nasza Misja

Staramy się dopasować profil pracownika do stanowiska. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się znaleźć odpowiednich kandydatów, którzy będą mogli spełniać się w wymarzonej pracy.

W tym momencie największe zapotrzebowanie na belgijskim rynku pracy występuje w sektorze technicznym. Poszukujemy mechaników, operatorów oraz programistów maszyn CNC, spawaczy, elektryków i nie tylko - nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam znaleźć odpowiednią pracę dla pracowników z doświadczeniem w każdym sektorze.

Nasze Wartości

  • Szerokie Horyzonty – cenimy sobie różnorodność celu oraz metod jego osiągania
  • Przedsiębiorczość – podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na rozwój
  • Wytrwałość – wyzwania zawodowe są dla nas swoistym celem
  • Energia – nasi klienci i kandydaci zawsze mogą liczyć na to, że nasze wspólne cele będą realizowane w atmosferze pełnej zapału i motywacji do działania!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)