Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Ptasia 10
60-319 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 662 34 00
[email protected]

www.jobimpulse.pl

NIP: 7792288367

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z wiodących agencji zatrudnienia w Polsce. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Współpracę z nami poleciłoby 99% pracowników tymczasowych i 99% klientów, a magazyn Forbes uznał nas za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców 2021. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i zaufaj naszemu doświadczeniu. Pozwól nam znaleźć Ci dobrą pracę lub dołącz do nas jako pracownik wewnętrzny. Zapraszamy do aplikowania!

Nasze wartości

Powiedzieliśmy, że WSPÓŁPRACA jest konieczna, aby istniało ZAANGAŻOWANIE, które z kolei warunkuje ROZWÓJ. Zauważyliśmy, że wzajemny SZACUNEK rodzi wzajemne ZAUFANIE. Na koniec z całą mocą podkreśliliśmy, że tylko LUDZIE nadają sens powyższym wartościom. Te sześć wartości to kompas, którym kierujemy się w organizacji.

Nasze brandy

Job Impulse

Agencja zatrudnienia działająca na rynku od 2006 roku. Prowadzimy rekrutacje pracowników tymczasowych
oraz rekrutacje stałe na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Job Abroad

Agencja zatrudnienia wchodząca w skład Job Impulse, działająca na polskim rynku od 2015 roku, skupiona na realizacji projektów rekrutacyjnych dla klientów zagranicznych.

Job Outsourcing

Zespół wspierający rekrutacje specjalistów średniego i wyższego szczebla. Korzystamy z doświadczeń w rekrutowaniu, organizowaniu i kierowaniu zespołami pracowniczymi z dziedzin logistyki, procesów magazynowych i produkcyjnych.

strefajob.pl

Nowoczesne autorskie narzędzie online o zasięgu ogólnopolskim, pozwalające kandydatom podjąć pracę dorywczą, a pracodawcom zrekrutować pracowników na zlecenia krótkoterminowe.

TAKpełnosprawni

Fundacja promująca zatrudnienie i inkluzję osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Wspiera pracowników z niepełnosprawnościami oraz świadomych pracodawców otwartych na różnorodność.

Ahead Professionals

Profesjonalna rekrutacja specjalistów w kraju i za granicą. Specjalizuje się w obszarach: Engineering & Manifacturing, Finance & Quant, Sales & Marketing, Banking & Insurance, Logistics & Procurement, FMCG/Retail oraz IT.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (63)