Dane kontaktowe

Szachownica

Staszica 11A
59-700 Bolesławiec
dolnośląskie, Polska

www.szachownica.com.pl

NIP: 6121766520

Poznaj nas

SZACHOWNICA to polska marka odzieżowa, której właścicielem jest spółka JOART S.A.  Działamy na rynku od 2002 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią sklepów odzieżowych. Oferujemy odzież i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Naszą główną przewagą konkurencyjną są świetne ceny oraz regularnie zmieniające się kolekcje, zgodne z aktualnymi trendami. Klientom oferujemy ponadto atrakcyjne zniżki w ramach programu lojalnościowego Szachomat, z którego korzysta już ponad pół miliona osób.

Zarządzamy 85 salonami zlokalizowanymi w całym kraju, zarówno w dużych, jak i średnich miastach. Nasze salony usytuowane są w galeriach i pasażach handlowych. Ich powierzchnia waha się od 250 do ponad 500 m2. Pracuje u nas 800 osób.

Stabilny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe stawiają nas w czołówce najprężniej rozwijających się sieci odzieżowych w Polsce.

Co nas wyróżnia?

Otwartość na nowości, a także młody, dynamiczny i otwarty zespół Pracowników. Jesteśmy ambitni i elastyczni w działaniu, co pozwala nam niezwłocznie wprowadzać nowe, lepsze rozwiązania.

Kogo szukamy?

Stawiamy na osoby energiczne, chętne do zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń, które podchodzą z pasją i zaangażowaniem do codziennej pracy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

U nas Twój głos się liczy. Pracując z nami, masz realny wpływ na udoskonalanie obowiązujących standardów i procedur. Podejmujesz samodzielne, odpowiedzialne decyzje.

Z nami nie stoisz w miejscu. Zapewnimy Ci szereg szkoleń VM, menadżerskich i produktowych.  Masz szansę na rozwój i awans, zdobywanie umiejętności niezbędnych w przyszłej karierze. Ponad 75% awansów w naszej firmie to awanse wewnętrzne.

Poprzez atrakcyjny system premiowy doceniamy i nagradzamy inicjatywę, zaangażowanie, pomysły i wiedzę.

Dbamy o dobre relacje, oferujemy stabilność zatrudnienia - już od momentu rekrutacji stawiamy na długoterminową współpracę.

Oferujemy elastyczny czas pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)