Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

Zielona 48
08-540 Stężyca
lubelskie, Polska

www.jmpflowers.pl

NIP: 5060112254

Benefity

Ubezpieczenie grupowe

Prywatna opieka medyczna

Chcemy aby każdy pracownik miał możliwość regularnego dbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zapewniamy dostęp do większości specjalistów w dowolnych placówkach opieki zdrowotnej.

Profesjonalny program wdrożeniowy

Dbamy o to, aby pierwsze dni i tygodnie pracy były intensywne w doświadczenia i poznawanie całej organizacji. Zapraszamy do aktywnego poznawania obszaru produkcji oraz wszystkich działów wsparciowych, technicznych oraz sprzedażowych. Pomagamy poznać misję firmy, osoby odpowiedzialne ze poszczególne obszary i zachęcamy do „dotknięcia” tego wszystkiego co na co dzień robią pracownicy produkcyjni. Wierzymy, że to pozwala poczuć organizację i lepiej ją zrozumieć.

Program Rozwoju Społecznego Pracowników

Program PRSP utworzyli pracownicy dla pracowników. Każdy pracownik może dzięki temu ubiegać się o wsparcie finansowe swojej inicjatywy, czy potrzeby. Program dotyczy potrzeb społecznych i rozwojowych nie związanych bezpośrednio z wykonywanymi obowiązkami czy z miejscem pracy. Program obejmuje wszystkich pracowników JMP Flowers oraz ich rodziny.

Dofinansowanie do posiłków

Dbamy nie tylko o poszerzanie kompetencji, wiedzy i doświadczeń, chcemy również zadbać o zdrowy styl życia naszych pracowników, stąd oferta dofinansowania codziennych posiłków.

Specjalna oferta mBanku

Darmowe konto dla pracowników.

Liczne szkolenia