Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Polska S.A.

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
wielkopolskie, Polska

karierawjm.pl/oferty-pracy

NIP: 7791011327

Staże i praktyki

DOŁĄCZ DO LIDERA I MIEJ WPŁYW NA BRANŻĘ #RETAIL

Jesteś studentem i szukasz miejsca, w którym możesz się rozwijać, nie przerywając nauki? A może ukończyłeś już studia i chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowym środowisku?

Studentom i absolwentom oferujemy możliwość rozpoczęcia kariery w Biedronce. Dzięki pracy w naszej firmie mogą oni poznać naszą organizację od środka, zapoznać się ze specyfiką działania biznesu w tak dynamicznym otoczeniu, a także poznać wyjątkowych ludzi i wziąć udział w kluczowych projektach wybranych działów.

Sprawdź naszą ofertę.

MANAGEMENT TRAINEE – PROGRAM MENADŻERSKI

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej w przyszłościowej branży retail. W tym roku w ramach MT rekrutujemy do konkretnych działów, w których docelowo mają pracować nasi kandydaci. Każdy uczestnik programu poza pracą w dedykowanym dziale będzie brał udział w pracach grupy projektowej przez okres pierwszych 6-9 miesięcy. Po tym czasie dajemy mu szansę, by efekty swoich działań zaprezentował przed Senior Managerami. Aplikuj do jednego z 6 działów w naszym Biurze Głównym w Warszawie i już dzisiaj rozpocznij z nami swoją karierę zawodową!

Owocne Wakacje – praktyki w Biurach Regionu

Praktyki letnie w jednym z Biur Regionu Biedronki to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w handlu detalicznym. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność naszej sieci od środka i sprawdzisz z czym to się je! Rozpocznij z nami swoją ścieżkę rozwoju zawodowego – aplikuj na praktyki letnie w wybranym dziale naszej firmy i pozwól sobie na owocne wakacje z Biedronką!

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (437)