Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Polska S.A.

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
wielkopolskie, Polska

NIP: 7791011327

Staże i praktyki

DOŁĄCZ DO LIDERA I MIEJ WPŁYW NA BRANŻĘ RETAIL

Studentom i absolwentom oferujemy możliwość rozpoczęcia obiecującej kariery w handlu i w dystrybucji poprzez udział w naszych programach talentowych. Więcej informacji na temat naszych programów talentowych znajdziesz na naszej stronie: karierawjm.pl

CAMPUS AMBASSADOR

Ambasadorom uczelnianym Jerónimo Martins przyświeca misja propagowania wartości i kultury Grupy Jerónimo Martins oraz promowania informacji o programach Grupy skierowanych do młodych talentów. W ten sposób pragniemy znaleźć odpowiednich ludzi zainteresowanych karierą w branży spożywczej i dystrybucji żywności.

Studenci pomagają nam zdobyć kontakty na uczelni, a my pomagamy im w budowaniu przyszłości.

STUDENT INTERNSHIP

Program płatnych praktyk letnich to wyjątkowa okazja dla studentów różnych kierunków studiów do zdobywania cennego doświadczenia zawodowego i poznania tajników pracy u lidera branży retail w Polsce. Przez okres trzech miesięcy, od lipca do września, praktykanci, pracując ramię w ramię z członkami zespołów w różnych obszarach funkcjonalnych realizują wspólne oraz samodzielne projekty biznesowe pod okiem opiekunów praktyk.

OPERATIONS MANAGEMENT TRAINEES

Program w pełni poświęcony budowaniu ścieżki kariery w sercu naszej firmy, czyli w obszarze operacji. W trakcie rocznego programu, młodzi absolwenci zdobywają doświadczenie, wiedzę o biznesie i o zarządzaniu zespołem.

Uczestnictwo w programie daje możliwość przyspieszonego rozwoju kariery w największej firmie handlu detalicznego w Polsce. Program, mający na celu kształcenie przyszłej kadry menedżerskiej, skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwentów do 2 lat po studiach.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (424)