Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Polska S.A.

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
wielkopolskie, Polska

NIP: 7791011327

Kim jesteśmy?

Jeronimo Martins jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Zatrudniamy ponad 60 tys. osób o najróżniejszym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.

Z kim mamy przyjemność pracować?

Grupę Jeronimo Martins Polska tworzą pracownicy sklepów Biedronka oraz Hebe, osoby zatrudnione w kilkunastu centrach dystrybucyjnych, a także specjaliści i menedżerowie pracujący w biurach regionalnych, centrum usług wspólnych w Poznaniu, centrum przetwarzania danych w Kostrzynie Wielkopolskim oraz biurze głównym w Warszawie.
Mimo, że jest nas tak dużo, działamy razem i ściśle współpracujemy - podstawą naszej działalności jest handel i dystrybucja produktów żywnościowych w jednej najciekawszych i najszybciej rozwijających się branż, czyli branży FMCG.
Największą część działalności Jeronimo Martins w Polsce stanowi sieć sklepów spożywczych Biedronka. Aktualnie posiadamy ponad 2700 sklepów zlokalizowanych na terenie ponad 1000 miejscowości.
W ramach spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, działalność handlową prowadzi sieć sklepów z kosmetykami hebe oraz Aptek Na Zdrowie. Hebe oferuje nie tylko szeroką gamę produktów kosmetecznych i farmaceutycznych, ale również możliwość skorzystania z porad kosmetologów.

Czy nie jest za wcześnie?

W Jeronimo Martins nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć swoją karierę zawodową. W naszej strategii personalnej szczególną wagę przywiązujemy do absolwentów i studentów. To Wy będziecie w przyszłości wyznaczać nowe standardy w swoich dziedzinach, a już dziś przychodząc z zewnątrz, możecie wnieść nowe spojrzenie na nasze codzienne funkcjonowanie.
Sprawdź gdzie pasujesz:

  • Program Management Trainee jest dla Ciebie, jeżeli chcesz poznać szeroki zakres działania naszej organizacji i w przyszłości pełnić role menedżerskie w ramach jej struktury.
  • Program Summer Internship jest dla Ciebie, jeżeli jesteś zainteresowany uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. I to już od pierwszego roku studiów!

Twoja kariera zaczyna się w Jeronimo Martins. Czekamy na Ciebie :)


Zobacz jak pracujemy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (574)