Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Polska S.A.

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
wielkopolskie, Polska

NIP: 7791011327

POZNAJ NAS

Prawie 3000 sklepów w ponad 1000 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka.

Widzisz, jesteśmy blisko Ciebie! Sporo się zmieniło od 1995 roku, kiedy Grupa Jeronimo Martins rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Dziś nasze dyskonty odwiedza codziennie około 4 milionów klientów. Zatrudniamy ponad 67 tysięcy osób, dzięki czemu jesteśmy największym prywatnym pracodawcą w kraju.

Nasza misja? To dostarczanie produktów i usług wysokiej jakości. Zmienianie codziennego życia na lepsze. Osiąganie najlepszych wyników. Prowadzenie odpowiedzialnego biznesu.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Bo dajemy Ci więcej niż pracę i pensję!

Jest coś, co mocno wyróżnia nas spośród konkurencji. Każdy z naszych pracowników może skorzystać z ponad 20 programów socjalnych i benefitów! Poznaj tylko niektóre z nich!

CO MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ?

Pensję w terminie dostaniesz zawsze – to u nas oczywiste. Poza tym regularnie wypłacamy premie miesięczne, nagrody za obecność oraz nagrodę roczną. Przyznajemy podwyżki stażowe w oparciu o precyzyjne zasady.

Możesz skorzystać z licznych szkoleń, np. z produktów świeżych, bezpieczeństwa i obsługi maszyn, a także wsparcia mentora.

Stawiamy na Twój rozwój i doceniamy zaangażowanie oraz codzienną pracę. Dlatego aż 90% awansów w sklepach i magazynach to awanse wewnętrzne!

Poszukujemy pracowników w każdym wieku. Stawiamy na różnorodność – szukamy zarówno młodych, którzy mogą zdobyć cenne doświadczenie i jednocześnie studiować, jak i seniorów.

 

CIEKAWYCH OFERT PRACY MAMY WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!

Aplikuj na stanowiska biurowe w jednej z 15 lokalizacji regionalnych w całej Polsce. Pracownicy biura regionu zapewniają wsparcie biznesu w różnych obszarach, np.: personalnym, prawnym, IT, technicznym oraz finansowym. Poza tym masz również możliwość rozwoju w jednym z trzech Biur Centralnych. W Poznaniu poszukujemy pracowników do działu Finansów. W Kostrzynie czekają wakaty w IT. W Warszawie mieści się natomiast główna siedziba naszej firmy, gdzie znajdziesz pracę w jednym z kilkudziesięciu działów, m.in. dziale Zakupów, Logistyki, Marketingu i HR.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (541)