Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
mazowieckie, Polska

kariera.hebe.pl

NIP: 2090001776

Drogerie

„Pracę w Hebe łączę ze studiami. Przeprowadzając się do Warszawy szukałam zajęcia, które pozwalałoby mi na pogodzenie obu światów. Dzięki elastycznym grafikom i fajnej Kierowniczce mam ten komfort. Młode osoby, takie jak ja na pewno docenią dużą liczbę nowych produktów, które poznajemy podczas szkoleń i testów, miłą atmosferę, zgrany, wspierający się zespół oraz to, że cały czas coś się dzieje”.

Magda, Konsultantka

Apteki

"O mojej pracy w telegraficznym skrócie? 6 osobowy, zgrany zespół, realne do osiągnięcia cele i motywujący system premiowania. Czas na rozwój zawodowy, w tym bardzo przydatne szkolenia z zakresu obsługi pacjentów, a także czas dla siebie, w moim przypadku pasję - kitesurfing. Przede wszystkim jednak wielu stałych pacjentów, którzy obdarzają nas zaufaniem. Gdy pacjent przychodzi do apteki tylko po to, żeby podziękować mi za dobrą radę, wiem, że wybrałam właściwy zawód!"

Karolina, Magister Farmacji

Centrum Dystrybucyjne

„W Hebe pracuję już od 4 lat. Wcześniej miałem doświadczenia z pracą biurową i wiem, że nie jest to zajęcie dla mnie. Tutaj ciągle coś się dzieje, nie siedzę w jednym miejscu. Dzień mija nie wiadomo kiedy. Zdecydowałem się na pracę w Hebe ze względu na stabilne zatrudnienie, lepsze warunki i narzędzia pracy, grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem oraz klimat pracy, który jest przyjemniejszy. Gdybym musiał zmienić pracę, najbardziej brakowałoby mi ludzi, których tu poznałem”. 

Mateusz, Pracownik Sekcji Operacji Magazynowych

Centrala

„Bardzo lubię to, co robię. Dlaczego? Dzięki samodzielności, ludziom, z którymi pracuję, poczuciu realnego wpływu na biznes, produktom, które są mi bliskie i możliwości kształtowania doświadczenia coraz bardziej wymagających Klientów. Czy jest to praca dla wszystkich? Zdecydowanie nie, ponieważ ma bardzo dynamiczny charakter i jednocześnie toczy się u nas wiele projektów. Równie zadowoleni jak ja z pracy będą tutaj Ci, którzy szukają niezależności oraz budowanego od podstaw biznesu, w który można uwierzyć, tak jak ja uwierzyłam”. 

Cecylia, Starszy Menedżer w Dziale Marketingu