Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
mazowieckie, Polska

kariera.hebe.pl

NIP: 2090001776

Wierzymy, że dbając o zdrowie, wypoczynek i dobre samopoczucie, stajemy się bardziej zadowoleni,
a przez to bardziej wydajni w pracy. Z tego też względu w naszym pakiecie znajdziesz bardzo różnorodne benefity, które pomogą Ci zatroszczyć się również o całą rodzinę:

Zdrowie

Każdy z naszych Pracowników ma możliwość korzystania za niewielką opłatą z prywatnej opieki medycznej. Pracownikom oraz członkom ich rodzin, którzy zmagają się z nagłą i ciężką chorobą, udzielamy dodatkowo wsparcia finansowego w formie bezzwrotnej pożyczki. Organizujemy również prozdrowotne eventy, podczas których można skorzystać z masażu, fizjoterapii lub porady pielęgniarki.

Sport

Wszystkim Pracownikom dofinansowujemy Kartę Multisport PLUS, dzięki której można korzystać z różnorodnych zajęć sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Sponsorujemy również firmową drużynę piłki nożnej, która trenuje raz w tygodniu i bierze udział w międzyfirmowym turnieju piłki nożnej.

Rodzina

Pracownicy mogą korzystać z kart przedpłaconych, które z różnych okazji zasilamy środkami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in. z okazji narodzin dziecka, zbliżającej się wiosny, Dnia Dziecka, czy Bożego Narodzenia. Karty można realizować w drogeriach Hebe oraz sklepach Biedronka.

Wakacje

Co roku w wakacje organizujemy kolonie nad morzem i w górach dla dzieci Pracowników z najbardziej potrzebujących rodzin. Dzieciom naszych Pracowników proponujemy również dwutygodniowy, letni obóz językowy, w ramach którego mogą w ciekawy i atrakcyjny sposób podszkolić znajomość języka angielskiego na zajęciach prowadzonych przez rodowitych Brytyjczyków.

Dodatkowe wsparcie finansowe

Naszym Pracownikom oferujemy dodatkowo pożyczki na preferencyjnych warunkach, np. na zakup lub remont mieszkania. W przypadku trudnych, niespodziewanych sytuacji życiowych dajemy również możliwość ubiegania się o specjalną, bezzwrotną pożyczkę. 

Wspólne świętowanie

Razem nie tylko pracujemy, ale również odpoczywamy i bawimy się. Organizujemy nie tylko przyjęcia świąteczno-noworoczne, ale także eventy produktowe, podczas których Pracownicy mogą np. skorzystać z porad kosmetycznych.

Wiemy, że potrzeby naszych Pracowników są różne, dlatego przygotowaliśmy również udogodnienia specjalnie z myślą o Pracownikach drogerii, aptek, Centrum Dystrybucyjnego i Centrali. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie kariera.hebe.pl