Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
mazowieckie, Polska

kariera.hebe.pl

NIP: 2090001776

Czy wiesz, że...

Jesteśmy częścią globalnej Grupy Jeronimo Martins, ale wszystko od konceptu, przez asortyment, po podejście do Klientów i logistykę budujemy od podstaw w naszej polskiej siedzibie.
Mamy już ponad 250 drogerii, ponad 40 aptek, 1 Centrum Dystrybucyjne w Pruszkowie, w którym pracuje ponad 160 osób i Centralę w Warszawie. W naszych drogeriach znaleźć można ponad 13 000 produktów, które co miesiąc dostarczamy do wszystkich naszych drogerii, pokonując w sumie ponad 130 000 km.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Pracując z nami będziesz współtworzyć markę, która zmienia rynek kosmetyczny w Polsce. Bez względu na to, czy podejmiesz pracę w magazynie, w drogerii, w aptece, czy Centrali, docenimy Twoje zaangażowanie, wiedzę i wysiłek włożony w pracę. Podejdziemy do Ciebie indywidualnie, bo wiemy, że to właśnie w oparciu o ludzi i ich zaangażowanie zbudowane zostały najlepsze biznesy.

Jaką firmą jesteśmy?

Z jednej strony jesteśmy częścią dużej korporacji, z drugiej przypominamy dynamicznie rozwijający się start-up, w którym decyzje podejmowane są bardzo szybko. Dzięki temu możemy nie tylko czerpać z doświadczenia Grupy Jeronimo Martins, ale także realizować nasze pomysły. To daje niespotykane na rynku możliwości rozwoju zarówno w drogeriach, aptekach, jak i Centrum Dystrybucyjnym w Pruszkowie, czy w Centrali Hebe.

Jakie są nasze priorytety? W centrum naszego świata są ludzie, zarówno Klienci, Pacjenci, jak i Pracownicy, którzy współtworzą Hebe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (79)