Dane kontaktowe

JCommerce Sp. z o.o.

Ks. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice

NIP: 9452027657

KIM JESTEŚMY

Doświadczenie biznesowe i technologiczne zdobywamy już od ponad 13 lat. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku IT w Polsce, oferujących usługi z zakresu technologii PHP, JAVA, .NET, Front-End, Quality Assurance oraz wiedzę na temat procesów biznesowych, pochodzącą z wdrożeń systemów Business Intelligence i ERP.

Dla naszych klientów świadczymy usługi outsourcingu zespołów projektowych oraz specjalistycznych kompetencji IT. Więszkość naszych pracowników wykonuje swoją pracę z biur JCommerce, zlokalizowanych w 6 miastach w Polsce – Katowicach, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie i Bielsku-Białej. Odbiorcami naszych usług są liderzy swoich branż w Polsce i Europie, firmy sektora MŚP oraz przedstawiciele sektora publicznego. Posiadamy tytuł Microsoft Gold Partner oraz Qlik Solution Provider. Należymy do grupy QBS, sieci partnerskiej LS Retail i Netronic.
Jesteśmy członkiem Global Sourcing Association, Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji i ASPIRE.

Chcesz się przekonać jak się u nas pracuje? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Według naszych pracowników najważniejsze trzy wyróżniki pracy w  JCommerce to:

  1. Świetna atmosfera;
  2. Rozwój kwalifikacji i umiejętności zawodowych;
  3. Pewność i stabilność zatrudnienia.

„Nie muszę zmieniać pracy, żeby zmienić technologię czy otoczenie”- to właśnie sprawia, że praca w JCommerce może być wyzwaniem, a jednocześnie dawać poczucie stabilności.

Ostatnie wpisy dla JCommerce Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)