Dane kontaktowe

Jaszpol Sp. z o.o.

Łódzka 28
95-100 Zgierz
łódzkie, Polska
Telefon: 42 612 12 22
[email protected]

www.jaszpol.pl

NIP: 7321988154

Poznaj Nas

JASZPOL to jedna z największych łódzkich firm motoryzacyjnych oferującą swe usługi od 30 lat.

Wykwalifikowany i zaangażowany personel oraz doskonałe wyposażenie techniczne sprawiają, że firma jest w stanie spełnić wszelkie wymagania klienta przez cały okres eksploatacji pojazdu: od momentu doboru pojazdu, finansowania zakupu, serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego do czasu przyjęcia używanego pojazdu w rozliczeniu i wymiany na nowy.

Nasz zespół tworzy ponad 150 Pracowników, i to właśnie dzięki nim jesteśmy jednym z największych dealerów na rynku motoryzacyjnym w woj. Łódzkim. 

Kluczem do naszego sukcesu jest pasja do motoryzacji, zaangażowanie i siła budowania relacji z klientem. W swoich działaniach stawiamy na nowe wyzwania, ciągły rozwój, oraz dbamy o przyjazną i partnerską atmosferę. Bo sukces tworzą ludzie a jako pracodawca podążamy za indywidualnymi potrzebami naszych Pracowników i stwarzamy im możliwości rozwijania umiejętności, pasji i zainteresowań.

Przekonaj się sam i dołącz do naszego zespołu!

Co możesz zyskać pracując z nami?

  • poznasz ludzi, których pasją jest motoryzacja,
  • dołączysz do zespołu, który nie tylko świetnie razem pracuje, ale także chętnie spotyka się po pracy,
  • przyjazna atmosfera, zgrany zespół to podstawa, która tworzy sukces firmy Jaszpol,
  • profesjonalne szkolenia,
  • rozwiniesz się pod okiem najlepszych specjalistów z branży, oraz dzięki licznym szkoleniom,
  • będziesz mógł wdrożyć własne pomysły i, tak jak każdy z nas, mieć wpływ na przyszłość naszej firmy,
  • Benefit System,
  • rozszerzony dostęp do opieki medycznej.

Przekażemy Ci informację o wyniku rekrutacji, jesteśmy także do Twojej dyspozycji od momentu nadesłania aplikacji i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Jak pracujemy?

Dział Handlowy

Pracujemy dla Klientów. Oni są w centrum naszej uwagi. Chcemy dbać o komfort życia, każdego z nich, a co jak nie samochód dostarcza w codzienności wiele komfortu i ułatwienia. Nieustannie podążamy za ich potrzebami i wsłuchujemy się w ich życzenia. Pomagają nam w tym liczne szkolenia, w których doskonalimy. A  jeśli zdarzają się trudniejsze sytuacje, to uczymy się, jak je rozwiązywać, tak aby nasi klienci zawsze do nas wracali. Bo to właśnie detale sprawiają, że klient wychodzi z naszego salonu Jaszpol pełen satysfakcji.

Serwis mechaniczny

Oddając swój samochód do profesjonalnego Serwisu Renault Jaszpol możesz być pewien, że zostawiasz je w dobrych rękach. Nasza drużyna mechaników jest na bieżąco szkolona i gotowa na każde wyzwanie.

Wysoko wykwalifikowany zespół mechaników bazując na wieloletnim doświadczeniu rzetelnie zaopiekuje samochodem klienta dbając o najmniejszy szczegół.

Wszystkie naprawy mechaniczne wykonujemy z gwarancją najwyższej jakości. Napraw dokonujemy w serwisach w Łodzi i Zgierzu przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Serwis Blacharsko Lakierniczy

Gwarantujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych. Jesteśmy doskonale wyposażeni we wszelkie dostępne na rynku narzędzia niezbędne do napraw blacharskich samochodów wszystkich marek.

Wykonywane przez nas usługi są całkowicie zgodnie z technologią producenta. Po ich wykonaniu pojazd zachowuje w pełni gwarancję na nadwozie. Ponadto stale szkolimy naszych pracowników i inwestujemy w ich rozwój oraz regularne poszerzanie ogromnej wiedzy i doświadczenia w zakresie napraw samochodów.

Nasz serwis blacharsko lakierniczy wyposażony jest w kabinę lakierniczą OMIA oraz strefy bezpyłowego przygotowania samochodów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)