Dane kontaktowe

Jaskot Sp. j. T.Jaskot, G.Jaskot

Siekierczyn 267
59-818 Siekierczyn
dolnośląskie, Polska
Telefon: 75 724 44 03
Fax: 75 724 43 33
[email protected]

www.jaskot.pl

NIP: 6131547446

W kilku słowach o nas.

Nasza firma powstała w 1995 roku jako firma rodzinna. Zajmujemy się technicznym zaopatrzeniem rolnictwa, firm komunalnych oraz leśnych, oferując czołowych polskich i zagranicznych producentów.

Dla naszych klientów oferujemy, również asortyment części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich sprzedawanych maszyn czuwa wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy również możliwość finansowania zakupu maszyn poprzez usługę JASKOT Finance, którą proponujemy w przypadku braku dostępności finansowania fabrycznego.

Jesteśmy marką znaną nie tylko w Polsce, sprzedawane przez nas maszyny trafiają daleko poza granice Unii Europejskiej.

Nieustannie poszerzamy zakres naszej oferty, dopasowując ją do potrzeb klientów. Obserwujemy najnowsze trendy i nowinki technologiczne. Jednocześnie dbamy, aby rozwój naszej firmy oparty był na profesjonalnej i uczciwej współpracy, gwarantującej korzyści dla każdej ze stron.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Jesteś osobą otwartą na zdobywanie nowych kompetencji i umiejętności. Cechuje Cię poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, aplikuj!

Serdecznie zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na:

  • nasz adres mailowy,
  • tradycyjną pocztą lub
  • bezpośrednio w biurze centrali w Siekierczynie, chyba że w szczegółach dotyczących oferty pracy podamy adres oddziału.

Natomiast jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zadzwoń lub napisz do nas? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zobacz na jakie stanowiska rekrutujemy!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na stronie www.jaskot.pl w zakładce „kariera”. Może się zdarzyć, że akurat nie prowadzimy rekrutacji na wolne stanowiska, mimo to zachęcamy do składania dokumentów, być może zainteresuje nas Twoja kandydatura i skontaktujemy się z Tobą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)