Dane kontaktowe

Janaszek Electric Sp. z o.o.

ul. Kosiarzy 21A
02-953 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.electric.waw.pl

NIP: 9512446666

Poznaj nas bliżej

Janaszek Electric

Janaszek Electric Sp. z o.o. specjalizuje się w serwisie elektroenergetycznym obiektów kolejowych, a także w precyzyjnym wykonywaniu nowoczesnych instalacji elektroenergetycznych oraz teletechnicznych. Zakres naszego działania obejmuje kompleksowe doradztwo, projektowanie, obsługę i budowę nietrakcyjnej elektroenergetyki kolejowej w obiektach i na liniach kolejowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w dziedzinie elektroenergetyki, oświetlenia, teletechniki, SAP, SSWiN, CCTV, usługi ogólnobudowlane oraz serwisu technicznego obiektów.

Wykonujemy prace budowlane z zakresu generalnej budowy budynków oraz adaptacji powierzchni biurowych z elementami fit – out.  Oferujemy szybki i kompleksowy serwis awaryjny na terenie całej Polski. Działamy w branży od ponad 30 lat i niewątpliwie gwarantujemy klientom najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół Janaszek Electric dynamicznie pracuje nad rozwojem, dzięki czemu zapewniamy niezwłoczne wykonywanie i modyfikacje systemów, które wpływają na jakość oferowanych usług. Wszystkie nasze prace i realizacje prowadzone są w istotnie zorganizowany sposób.

Nasze wartości

Jedność

Ufamy sobie, a działanie w zespole sprawia, że jesteśmy silniejsi. Nasi pracownicy to zespół zawodowców i wkład każdego z nich jest kluczowy w sprawnym funkcjonowaniu firmy.

Innowacyjność

Rozwiązania, które zapewniają rozwój firmy gwarantują naszym klientom możliwość korzystania z najwyższej jakości usług. Praca wykwalifikowanych pracowników i użytkowanie nowoczesnego sprzętu pozwala nam dążyć do nowych pomysłów i koncepcji.

Bezpieczeństwo

Bezpieczna atmosfera pracy w obecnej branży to aspekt, którego nie możemy pominąć. Gwarantujemy bezwzględne bezpieczeństwo wszystkim naszym pracownikom terenowym, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i szkoleniom. Także w czasie pandemii zapewniamy pracę zdalną oraz gwarancję zatrudnienia.

Kompleksowość

Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, obsługą jak i realizacją, wykorzystując przy tym specjalistyczny sprzęt i niezastąpioną wiedzę pracowników. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych działań, oferujemy naszym klientom rozwiniętą kompleksowość naszych usług.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)