Dane kontaktowe

JAI KUDO Polska sp. z o.o.

Chodzieska 15
60-418 Poznań
Wielkopolskie, Polska

www.jaikudo.pl

NIP: 7772745471

JAI KUDO Polska jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce

Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki na świecie. Naszym atutem jest innowacyjność, dzięki której nieustannie rozwijamy swoje produkty w taki sposób, aby zaspokoiły najważniejsze potrzeby użytkowników. W 2015 roku przystąpiliśmy do międzynarodowej grupy optycznej – Essilor International. Firma JAI KUDO Polska już od ponad 15 lat zaopatruje polskie zakłady i salony optyczne w soczewki okularowe oraz oprawy.  Cechuje nas profesjonalizm. Nasze działania są przemyślane i zaplanowane. Opieramy się na sprawdzonych koncepcjach. Jesteśmy przy tym elastyczni i kreatywni.  JAI KUDO działa w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz dzięki zaangażowaniu wyjątkowego zespołu profesjonalistów na każdym szczeblu.

Nasza misja

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów wpływający na nasze samopoczucie oraz na jakość naszego życia. Kiedy widzimy dobrze, możemy uczyć się, pracować i uczestniczyć w życiu otaczającego nas świata. Grupa Essilor zgodnie z tą zasadą już od 170 lat realizuje swoją misję, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia.

Grupa Essilor, jako długoletni światowy lider w optyce okularowej, jest skoncentrowana na wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań problemów wzrokowych, które pomagają korygować i chronić widzenie 7,4 miliardów ludzi na całym świecie. Motorem wszystkich działań, podejmowanych przez pracowników Grupy Essilor na całym świecie, jest realizacja misji, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia, a także poszanowanie zasad i wartości, które wykształciły się w Grupie podczas 170 lat działalności.

Nasza misja jednoczy 64 000 naszych pracowników na całym świecie, definiuje naszą strategię i motywuje nas do tworzenia innowacji.