Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jaeger Polska spółka z.o.o

Żwirowa 1
64-920 Piła
Wielkopolskie, Polska
Telefon: 67 2141154
Fax: 67 2141089

NIP: 7642163931

Nasze rynki docelowe są podzielone na obszary budownictwie materiałów , produkcji obuwia i galanterii skórzanej przemysł, przemysł motoryzacyjny i tkanin technicznych.

Kim jesteśmy?

Swisspol jest cześcią grupy Jaeger. Dzięki prawie 100-letniemu doświadczeniu Jaeger tworzy produkty na bazie komponentów tekstylnych i plastikowych do wielu zastosowań przemysłowych. Pełnią ważne funkcje w kompletnych systemach: wzmacnianie, uszczelnianie, powlekanie, laminowanie, klejenie i obrzeża.
Opracowujemy indywidualne rozwiązania - zgodnie z wymaganiami klientów z branży materiałów budowlanych, obuwniczej, galanterii skórzanej i motoryzacyjnej. Poprzez ciągły dalszy rozwój, Jaeger zawsze otwiera nowe możliwości w zastosowaniach w dziedzinie technologii i inżynierii. Jesteśmy partnerami w zakresie rozwoju dla wielu różnych obszarów i produkujemy o wysokim stopniu integracji pionowej. Dokładnie według wymagań naszych klientów. A jako czysty producent marek własnych działamy  dyskretnie w tle.

 

Możliwości w Jaeger.
Wspólny sukces.

Jako firma o międzynarodowym charakterze mamy tradycję współpracy z ludźmi o różnym pochodzeniu, językach, kulturach, religiach i mentalności. W Niemczech zatrudniamy obecnie 250 pracowników z wielu różnych krajów. Kolejne 250 pracowników pracuje w naszych oddziałach za granicą. Cechą wyróżniającą tych pracowników z ponad 20 różnych krajów jest ich motywacja do dawania z siebie wszystkiego. A otwarty i bezpośredni sposób współpracy ze sobą połączony z uznaniem dla pracy innych. Są oddani i wnoszą własne pomysły do firmy. Większość naszych pracowników pracuje dla Jaeger od wielu lat. Zapewnia to stabilność i ciągłość, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. To pracownicy decydują o sukcesie firmy, choć nowoczesny park maszynowy jest oczywiście również ważny. I nie przeoczyć organizacji firmy. Jednak ostatecznym czynnikiem decydującym są ludzie stojący za technologią.

Korzyści

Jaeger prowadzi politykę korporacyjną z długoterminowymi celami. Robimy wszystko, aby zapewnić wyjątkowe korzyści dla naszych klientów. W ostatecznym rozrachu ceny decydującym są jednak ludzie. Wierzymy, że kompetentni i zaangażowani pracownicy są kluczowi i robią różnicę, aby zapewnić sukces Jaeger również w przyszłości.

Atrakcyjne, oparte na wynikach wynagrodzenie, w tym specjalna roczna wypłata wynagrodzenia, a także wynagrodzenie urlopowe, firmowy program promocji zdrowia i firmowy program emerytalny są dla nas tak samo naturalne, jak przyjazna, uczciwa i kolegialna kultura, która rozwija się dzięki komunikacji.

Jak aplikować?

Aplikuj online, dołącz swój życiorys w formie pliku. Pamiętaj, że CV powinno nas zaciekawić. Dopasuj je do wymagań stanowiska, które najbardziej Cię interesuje.

ETAP 2 Rozmowa telefoniczna.

Jeżeli Twoja aplikacja przejdzie pierwszy etap weryfikacji, w ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Zapytamy Cię m.in. o dostępność i oczekiwania finansowe. Podczas krótkiej rozmowy (ok.10 minut) potwierdzimy kwestie formalne. Jeśli przejdziesz ten etap pozytywnie, zostaniesz zaproszony/a na rozmowę.

ETAP 3 Rozmowa

Najważniejszym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna, trwająca od 1 do 1,5 godziny. Chcemy Cię lepiej poznać i przybliżyć możliwości rozwoju w ramach naszych projektów. Spotkanie może odbyć się w naszej siedzibie.

Pamiętaj! Przygotuj się dobrze do rozmowy i zastanów nad tym, co chcesz nam opowiedzieć o swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym.

Spotkanie podzielone będzie na dwie części:

  • Część techniczna- sprawdzająca wiedzę w teorii i praktyce. Możesz zostać poproszony/a o rozwiązanie kilku zadań technicznych „przy tablicy”. Zweryfikujemy także poziom języka angielskiego.
  • Część HR – podczas której porozmawiamy o posiadanych przez Ciebie kompetencjach miękkich czy komunikacyjnych.

Benefity

Programy rozwojowe - planowanie swojego rozwoju zawodowego na podstawie zainteresowań, kompetencji i doświadczenia

Lux Med - prywatna opieka  medyczna,

Karty sportowe - OK Benefit

Ubezpieczenie na życie

Pracowniczy Program Emerytalny

Imprezy integracyjne i niespodzianki

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)