Dane kontaktowe

Jaeger Polska Sp. z o.o.

ul. Myśliwska 1
74-100 Gryfino
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

www.jaeger-polska.pl/pl/home.php

NIP: 8581000140

Poznaj nas

Jäger Polska Sp. z o.o. z Gryfina  jest częścią Jäger Group, sieci średniej wielkości dostawców z ponad 800 pracownikami w Niemczech, Holandii, Polsce, USA i Chinach. Jako dostawca posiadający certyfikat DIN EN ISO 9001 i DIN ISO 14001 dla wszystkich sektorów przemysłu przetwórczego, rozwijamy i dostarczamy części konstrukcyjne wykonane ze wszystkich elastycznych i termoplastycznych materiałów od ponad 75 lat.

INDYWIDUALNA OFERTA

Firma produkuje  kształtki z gumy, elastycznych tworzyw sztucznych, silikonu, połączenia guma-metal oraz przewody węży  wykorzystywane przy energii odnawialnej. Od pojedynczej części  do kompletnych modułów: pracujemy kompetentnie zgodnie ze szkicami, rysunkami technicznymi, wzornikami i specyfikacjami naszych klientów.

NIEMIECKA JAKOŚĆ
Do wszystkich zastosowań – od produkcji jednostkowej z wzorem przykładowych form poprzez produkcję masową - gwarantujemy solidne doradztwo włącznie z doborem materiałów i konstrukcją matryc. Aby gotowe produkty spełniały najwyższe wymagania naszych klientów, wspólnie rozwiązujemy problemy, sporządzamy dokładny plan produkcji i poddajemy cały proces produkcyjny ścisłej kontroli.

NASZE WARTOŚCI

Nasze wartości to:

 • Współpraca oparta na zaufaniu
  Niezawodność i uczciwość w postępowaniu na zasadzie równouprawnionego partnerstwa w rodzinie Jäger.
 • Partnerstwo oparte na zobowiązaniu
  Współpraca z różnymi dostawcami w celu zapewnienia przewagi konkurencyjnej naszym klientom.
 • Rozwiązywanie problemów oparte na wiedzy
  Połączenie różnorodnych materiałów, integrowanie różnych funkcji w jednym elemencie w celu zapewnienia przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów.

Benefity

 • ELASTYCZNE GODZINY PRACY
 • PARKING DLA PRACOWNIKÓW
 • SZKOLENIA WEWNĘTRZNE
 • SZKOLENIA ZEWNĘTRZNE
 • KURSY JĘZYKOWE
 • IMPREZY FIRMOWE

Jak wygląda rekrutacja ?

ETAP I

Prześlij nam swoje CV na adres mailowy [email protected] lub [email protected]. Nasz zespół rekrutacyjny zapozna się z Twoją aplikacją i odezwie się do Ciebie.

ETAP II

Jeśli Twój profil pasuje do stanowiska, na które aplikowałeś, będzie nam miło Cię poznać osobiście podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki niej będziemy mogli przyjrzeć się bliżej Twojej osobie, kwalifikacjom i umiejętnościom, które posiadasz. Dla Ciebie to doskonała okazja aby poznać firmę i jej wartości.

ETAP III

Jeśli kandydat nam się spodoba podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej i będzie zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy go na drugie spotkanie, które pozwoli szczegółowo omówić warunki potencjalnego zatrudnienia.

ETAP IV

Ostatnim etapem jest informacja zwrotna od nas, czy zostałeś zatrudniony i kiedy mógłbyś rozpocząć przygodę z naszą firmą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)