Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jacobs Engineering

Marii Konopnickiej 31
30-302 Kraków
małopolskie, Polska

www.jacobs.com

NIP: 6751522216

O nas

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową.

Zatrudniamy ponad 50 000 pracowników na całym świecie. W Krakowie znajduje się Globalne Centrum Projektowe ( z oddziałem w Warszawie), w którym zatrudniamy już ponad 1100 inżynierów oraz ponad 1000 specjalistów różnych branż (Ksiegowość, IT, HR, Zakupy) w ramach Centrum Usług Wspólnych.

Nasze wartości

Postępujemy właściwie

Zawsze działamy spójnie - bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę, troszczymy się o naszych pracowników, skupiamy na bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju. Inwestujemy w naszych klientów, ludzi i społeczności abyśmy wspólnie mogli się rozwijać.

Podejmujemy ryzyko

Aby tworzyć lepszą przyszłość, musimy zadawać trudne pytania. Jesteśmy dociekliwi i nie boimy się próbować nowych rzeczy.

Mierzymy wyżej

Nie spoczywamy na laurach – ciągle podnosimy poprzeczkę. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, na najwyższym poziomie, które przyczyniają się do zrównoważonego wzrostu i wspólnego sukcesu firmy oraz naszych klientów.

Dbamy o różnorodność

Jesteśmy nastawieni na różnorodność i inkluzję. Skupiamy wizjonerów, myślicieli i działaczy-wszystkie sposoby myślenia oparte na współpracy i wspólnym dążeniu do lepszego jutra. Jednym z filarów działalności firmy jest strategia  zrównoważonego rozwoju, która dotyczy pracowników firmy, miejsc, w których firma prowadzi swoją działalność i realizuje projekty, a także współpracy z klientami.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Nasi pracownicy korzystają z wielu benefitów, takich jak m.in.: prywatna opieka medyczna w Luxmed, Pracownicze Plany Kapitałowe, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, zwrot kosztów studiów wyższych, kursy języka angielskiego, elastyczne godziny pracy, krótkie piątki, bony / bilety / zniżki, coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów, możliwość wyjazdów do zagranicznych oddziałów firmy ( w zależności od sytuacji pandemicznej).

Obecnie proces rekrutacyjny jest prowadzony w formie online, oferujemy prace zdalną.

Wspieramy możliwości rozwoju zawodowego w motywującym i twórczym środowisku pracy. Pracownicy mogą dołączyć do jednego z 9 networków pracowniczych. Działają u nas grupy młodych profesjonalistów „Careers Network” „Toastmasters” „Women’s Network”, które proponują sesje szkoleniowe, mentoringowe, wyjazdy na konferencje, działania związane z wolontariatem. Firma wspiera działania związane z Inclusion & Diversity. Oferujemy program wsparcia dla pracowników w zakresie zdrowia psychicznego.

Absolwenci, którzy dołącza do nas mogą wziąć udział w 2 letnim programie „Graduate Development Program”, zapisać się na cykl wykładów „BIM Academy”.

Posiadamy Status Akredytowanego Pracodawcy ACCA.

NASZE DZIAŁY

     1. Obiekty Przemysłowe i Urbanistyka
     2. Infrastruktura Transportowa
     3. Gospodarka Wodno-Ściekowa
     4. Centrum Usług Wspólnych (Finanse i Księgowość, Zakupy, IT, Human Resources)

Zapraszamy do aplikowania studentów oraz absolwentów – oferujemy praktyki, staże, pracę  w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Ostatnie wpisy dla JACOBS

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (33)