Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Jacobs Engineering

Marii Konopnickiej 31
30-302 Kraków
małopolskie, Polska

www.jacobs.com

NIP: 6751522216

O Nas

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego.

Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową.

Bierzemy udział w projektach z m. in. zakresu projektowania mostów i tuneli, portów morskich i lotnisk, laboratoriów, centrów B+R czy kompleksowego planowania miast.

Jacobs zatrudnia ponad 50 000 pracowników na całym świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1996r, nasze biura znajdują się w Krakowie i w Warszawie. Od ponad 3 lat budujemy w Krakowie Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudnionych jest już blisko 830 inżynierów oraz 870 specjalistów różnych branż w ramach Centrum Usług Wspólnych.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Nasi pracownicy korzystają z wielu benefitów, takich jak m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, zwrot kosztów studiów wyższych, kursy języka angielskiego, elastyczne godziny pracy, krótkie piątki, owoce i napoje w firmie, bony / bilety / zniżki.

Nasze nowe nowe biuro z widokiem na Wawel oferuje przyjazne warunki pracy, miejsca parkingowe dla samochodów i rowerzystów, restauracje ze zniżkami dla pracowników.

W naszej firmie wspieramy możliwości rozwoju zawodowego w motywującym i twórczym środowisku pracy. Działają u nas grupy młodych profesjonalistów „Jump” oraz Women’s Network, które proponują sesje szkoleniowe, mentoringowe, działania związane z wolontariatem.

NASZE DZIAŁY

     1. Obiekty Przemysłowe i Urbanistyka
     2. Infrastruktura Transportowa
     3. Gospodarka Wodno-Ściekowa
     4. Centrum Usług Wspólnych (Finanse i Księgowość, Zakupy, IT, Human Resources)

Zapraszamy do aplikowania absolwentów kierunków: Budownictwo (Drogowe, Mostowe, Konstrukcje), Elektrotechnika, Automatyka, Inżynieria środowiska, Geotechnika, BIM, Architektura.

Zatrudnienie znajdą również absolwenci kierunków: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Stosunki Międzynarodowe.

Poszukujemy i zatrudniamy zarówno inżynierów i specjalistów z doświadczeniem zawodowym, jak też tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Oferujemy również praktyki zawodowe i staże, które często prowadzą do zatrudnienia na stałe po zakończeniu studiów. Oczekujemy znajomości języka angielskiego i chęci rozwoju w środowisku międzyanrodowym.

Ostatnie wpisy dla JACOBS

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (38)