Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

J&P Group Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przelot 76
60-408 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 8453780
[email protected]

www.mjn-jozwicki.pl

NIP: 7811953335

Jóźwicki & Partners

W Jóźwicki & Partners tworzymy solidne podstawy dla rozwoju biznesu. Wierzymy, ze perfekcyjnie prowadzona księgowość połączona z praktyczna analiza danych może dać firmie wymierne efekty. Od kilkunastu lat pomagamy firmom osiągnąć kolejne poziomy rozwoju świadcząc usługi z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

Nasza firma to efektywna kombinacja wyspecjalizowanych pracowników, oferty stworzonej w oparciu o potrzeby klientów, nowoczesne systemy informatyczne oraz ciągły rozwój naszej eksperckiej kadry w zakresie zmieniających się przepisów jak i umiejętności miękkich. Od początku naszej działalności stawiamy na partnerstwo, relacje z klientami oraz solidność w świadczeniu usług. Różnorodność nie jest dla nas problemem, cieszymy się, mogąc zadbać o naszych klientów i wspólnie wypracować model współpracy, który będzie optymalny dla obu stron. Pomagamy firmom na poziomie projektowania i optymalizacji procedur, skracamy także przepływ dokumentów wdrażając informatyczne rozwiązania.

Nasze wartości

Od ponad 15 lat tworzymy nie tylko firmę Jóźwicki & Partners i zespół, ale też kulturę organizacyjną. Wypracowane przez nas wartości, takie jak empatia, odpowiedzialność, proaktywność oraz nowatorskie podejście to codzienność naszego zespołu i codzienność w relacjach z naszymi Klientami. Do naszego zespołu szukamy osób, które chcą się rozwijać, mają wymagane kompetencje oraz wiedzą, jakie znaczenie dla pracy mają nasze flagowe wartości. Powyżej opracowanie przybliżające naszą kulturę organizacyjną.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)