Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IZOHAN sp. z o.o.

Łużycka 2/
81-963 Gdynia

NIP: 5862073821

Poznaj nas

Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i rozwiązania, stała się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej. Od 2006 roku Izohan działa w strukturach Grupy Atlas.

Obecnie firma zrzesza pięć marek: IZOHAN, IZOLEX, IZOLMAT, NEXLER i IZOLMIX. Izohan posiada najszerszą ofertę w branży chemii budowlanej i hydroizolacji, proponując setki rozwiązań systemowych wspierających wykonawców na każdym etapie inwestycji. W ofercie znaleźć można m.in. mikrozaprawy uszczelniające, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, zaprawy PCC, impregnaty, preparaty do renowacji i odgrzybiania, kleje, piany poliuretanowe, gonty oraz bitumiczne materiały rolowe – wytwarzane w czterech prężnie rozwijających się zakładach produkcyjnych.

Izohan to nowoczesna firma gwarantująca powtarzalność procesów oraz najwyższą jakość produktów, nad którą czuwają cztery laboratoria badawcze. Potwierdzeniem wysokiej klasy przedsiębiorstwa są liczne branżowe nagrody i wyróżnienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)