Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IVY Technology Poland

Fordońska 248 G
85-766 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 525 90 00
[email protected]

www.ivytech.com

IVY technology POLAND Sp. z o.o

Zatrudniamy ponad 3 tysiące pracowników w 10 krajach na 4 kontynentach. Pracujemy z najlepszymi markami na świecie, dostarczając naszym partnerom biznesowym, zintegrowane i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania od naprawy sprzętu elektronicznego przez telefoniczną obsługę klienta do wdrażania najbardziej innowacyjnych technologii. Pełne spektrum współpracy to połączenie najnowocześniejszej technologii, efektywnego łańcucha dostaw oraz wsparcie procesów podniesienia efektywności i zwiększenia oszczędności. Nasz oddział w Bydgoszczy zatrudnia obecnie 1200 pracowników i jest jedną z największych firm serwisowych w Europie.

Wartości IVY

  • Autentyczność – Podstawową wartością  Ivy jest bycie szczerym i autentycznym w naszych słowach i działaniach. Zaangażowanie w budowanie dobrych relacji, pozytywne doświadczenia,  pomagają nam przetrwać nawet najtrudniejsze sytuacje.
  • Oddanie – Jesteśmy zaangażowani w to co robimy, nawet jeśli rozwiązanie sytuacji jest trudne lub mało popularne. Nasi Klienci mogą na nas liczyć, ponieważ jesteśmy partnerami, niezależnie od okoliczności.
  • Perfekcjonizm – Dążymy do perfekcji w realizacji najwyższych standardów. Ponosimy odpowiedzialność za swoje czyny i decyzje.
  • Pasja – Jesteśmy bardzo konkurencyjni, poprzez pracę z pasją i chęć ulepszania siebie każdego dnia.
  • Integralność – Jesteśmy szczerzy i godni zaufania. Cenimy różnorodność i traktujemy wszystkich z należytym szacunkiem i godnością.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)