Dane kontaktowe

ITP S.A.

Domaniewska 37
02-672 Warszawa
, Polska
Telefon: 722 008 002
[email protected]

itpsa.pl

NIP: 5252360060

Poznaj nas i nasze firmy 😊

Specjalizujemy się w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness. Dynamiczny rozwój firmy to efekt selekcji pionierskich technologii, które firma implementuje z wielkim sukcesem na polskich i zagranicznych rynkach. Wybrane marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty. 

Obecnie w portfolio firmy znajdują się takie firmy jak: Alma Lasers, Cynosure, Palomar, DEKA, LPG®, Pollogen®, Storz Medical, Quanta System, Berger & Kraft, DTA oraz linia kosmeceutyków i wypełniaczy tkankowych Neauvia, która jest marką własną firmy i sprzedawana jest obecnie w 70 krajach na świecie.

Płynnie łączymy technologię ze zdrowym trybem życia, dlatego w naszej ofercie można znaleźć słynną francuską markę LPG, która swoją filozofią promuje w 100% naturalne, nieinwazyjne zabiegi pielęgnujące zdrowie i urodę.

Wszystkie marki, których dystrybucją się zajmujemy są dostępne w naszym sklepie internetowym: https://domowaklinika.pl/  😊

Marki obecne w naszej ofercie promują zdrowy tryb życia, zakładający bardzo świadome podejście zarówno do zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Osoby, które utożsamiają się z takim stylem to ludzie, którzy kształtują opinię w różnych środowiskach i są wzorem dla innych jak zdrowo żyć.

Ważnym działem dla ITP S.A. jest również dział badań i rozwoju, który współpracuje z najlepszymi, międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej i ewaluowania trendu jakim jest potrzeba bycia naturalnym. Zastąpienia metod inwazyjnych, nieinwazyjnymi, dlatego marka własna- Neauvia Organic opracowała linię organicznych wypełniaczy, które gwarantują uzyskanie naturalnego efektu po zabiegu. Nieinwazyjne zabiegi medyczne i estetyczne w połączeniu ze stylem życia Wellness to filozofia, która jest zgodna ze strategią ITP S.A.

Kompleksowe podejście do klienta na każdym etapie współpracy jest dla nas bardzo ważne. Firma nasza buduje relacje z klientem od pierwszego spotkania i udziela pełnego wsparcia na kolejnych etapach współpracy. Gwarantujemy szeroki dostęp do każdego z naszych działów, sprzedaży, szkoleń, marketingu, zamówień, serwisu.

Od wielu lat zdobywamy wiele nagród na arenie narodowej. Dziennik „Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy ITP. S.A. do elitarnego klubu Gazel Biznesu, czyli grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Od 2011 roku dostajemy nagrodę Gazele Biznesu. Dodatkowo wiele z naszych urządzeń zostało nagrodzonych Perłami Dermatologii Estetycznej. Zostajemy wyróżniani przez nagrody Beauty Forum, Diamenty Forbes, Innowacje LNE oraz Prix De Beaute Cosmopolitan.

Neauvia

Neauvia to firma estetyczna utworzona w 2012 r., bazująca na unikatowej ekspertyzie i założeniach integracyjnej medycyny estetycznej. Dzięki swojej unikatowości, marka bardzo szybko zdobyła zaufanie oraz uznanie lekarzy i pacjentów na całym świecie, przekształcając się w dynamicznie rozwijającą się międzynarodową instytucję, z oddziałami produkcji we Włoszech, Szwajcarii i Polsce.

Neauvia to marka oferująca przełomowe podejście oraz produkty stworzone na potrzeby rynku medycyny estetycznej, zawsze poparte nauką i badaniami klinicznymi. Głównym celem marki jest dostarczenie rozwiązań umożliwiających proaktywne, holistyczne i efektywne przejęcie kontroli nad procesem starzenia. Holistyczne podejście marki do dbania o skórę opiera się na szerokim i wewnętrznym portfolio produktów, które działając ze sobą w synergii, umożliwiają osiągnięcie doskonałych, potwierdzonych klinicznie rezultatów.

Stworzyliśmy wiele linii produktów kosmetycznych specjalnie dobranych wraz z dermatologami do konkretnych typów skóry. Główną linią kosmetyków jest zestaw Advanced Care System który zyskał największy rozgłos na świecie. Dodatkowo posiadamy w swoich zasobach linie 3D HA Fractional, Neauvia Man, Neauvia Make Up oraz Neauvia Intimate.

Dodatkowo Neauvia rozpoczęła dwa gigantyczne przedsięwzięcia internetowe. Jednym z nich jest Neauvia Chanel https://www.neauviachannel.com/

Jest to miejsce w którym staramy się publikować nasze wideo, webinary oraz newsy ze świata medycyny estetycznej i kosmeceutycznej.

Drugim jest Neavia Prime Time – nasz program telewizyjno internetowy, który można obejrzeć Neauvia Chanel.

Technogym

Technogym został siedmiokrotnie wybrany na oficjalnego dostawcę sprzętu podczas edycji Igrzysk Olimpijskich, od Sydney 2000 po Tokio 2020.

Firma od trzydziestu lat współpracuje z zawodowymi sportowcami i ośrodkami badań naukowych nad biomechaniką, aby wciąż udoskonalać sprzęt i tworzyć innowacyjne rozwiązania treningowe.

Współpracujemy z wiodącymi włoskimi projektantami, a przy produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały o najwyższej jakości.

Naszym celem jest tworzenie sprzętu treningowego, który zachwyca swoją funkcjonalnością i designem, a jednocześnie zapewnia najwyższą wydajność przez długie lata.

Nasz sprzęt znajdziesz w najpopularniejszych klubach fitness, siłowniach, pięciogwiazdkowych hotelach i ośrodkach medyczno-rehabilitacyjnych.

Teraz też możesz cieszyć się profesjonalnym sprzętem także we własnym domu. Urządzenia fitness projektowane są tak, aby nie zajmowały dużej powierzchni, zachowując ogromną funkcjonalność i możliwość wykonywania wielu ćwiczeń, odpowiednich zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby otrzymać pełną, spersonalizowaną ofertę. Trening cardio, siłowy, funkcjonalny, a może stabilizacyjny? W naszej ofercie posiadamy wszystko, aby móc cieszyć się zdrowiem, świetną sylwetką i wykazać się najlepszą formą.

Zapraszamy na naszą stronę z newsami https://www.technogym.com/pl/newsroom/

Berger&Kraft Medical

Jako Berger&Kraft Medical jesteśmy innowacyjną firmą wprowadzającą nowe technologie na rynek medycyny estetycznej oraz chirurgii. Wykorzystujemy nowoczesny design i zaawansowaną inżynierię elektromedyczną w pokrewnych dziedzinach, takich jak elektrochirurgia, leczenie falami radiowymi, termolifting, fotobiostymulacja skóry i kosmetologia. Umożliwiamy lekarzom oferowanie swoim pacjentom zabiegów estetycznych i chirurgicznych wykonywanych przy użyciu bezpiecznych, skutecznych, opłacalnych i sprawdzonych klinicznie metod. W procesie projektowania i rozwoju naszych urządzeń korzystamy z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów oraz sugestii naszych klientów. Tworzymy niesamowicie zgrany zespół, który dąży do ciągłego rozwoju i innowacyjności. 

Stworzyliśmy 3 najnowocześniejsze technologie używane na co dzień w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej – Sectum, Zaffiro oraz Plasma IQ.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)