Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ITCARD S.A.

ul. Jutrzenki 139
02-231 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 824 38 38
[email protected]

www.itcard.pl

NIP: 5252523289

Kim jesteśmy?

ITCARD jest jednym z czołowych graczy na rynku, który oferuje kompleksowe usługi związane z przetwarzaniem elektronicznych transakcji finansowych dla banków, akceptantów i klientów indywidualnych. W 2019 roku przetworzyliśmy ponad 465 milionów transakcji na łączną kwotę ponad 120 miliardów złotych.

ITCARD posiada własną sieć bankomatów Planet Cash oraz sieć terminali płatniczych Planet Pay.

Nasze urządzenia, systemy oraz procesy obsługi spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa zgodne ze standardem zabezpieczeń PCI DSS oraz wymaganiami organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Dzięki temu współpraca z nami gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Mamy ambicję być liderem na rynku. Nasza wizja zakłada inwestycję w rozwój cyfrowych technologii płatniczych.

Jesteśmy Polską firmą z siedzibą w Warszawie, mamy biura oraz świadczymy usługi w 4 krajach Europy: Polska (Warszawa, Wrocław, Łomża), Wielka Brytania (Reading), Chorwacja (Zagrzeb), Czechy (Praga).

Poznaj nas!

Jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dbamy o rozwój naszych pracowników oraz budujemy długotrwałe i partnerskie relacje. Pozyskujemy do naszej organizacji najlepszych w danych dziedzinach ekspertów i specjalistów.

Zapewniamy swoim pracownikom komfortowe warunki pracy i oferujemy szeroki zakres finansowych
i pozafinansowych benefitów m. in. ruchomy czas pracy, rozbudowany pakiet opieki zdrowotnej, świadczenia prorodzinne, ubezpieczenie życiowe, możliwość pracy w nowoczesnych przestrzeniach, jak również w formie pracy zdalnej.

Konsekwentnie realizujemy politykę rozwoju pracowników - wiemy, że rozwój naszych pracowników to klucz do sukcesu, dlatego wspieramy naszą kadrę w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W pełni wykorzystujemy potencjał naszych ludzi, tworząc wewnętrzny rynek pracy – rekrutacje wewnętrzne, które zwiększają motywację i zaangażowanie pracowników oraz dają możliwości samorozwoju na wielu płaszczyznach.

Benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)