Dane kontaktowe

IT KONTRAKT

Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 342 46 58
[email protected]

www.itkontrakt.pl/dolaczdonas

NIP: 8992509595

Mamy jasne zasady

Nie owijamy w bawełnę i od razu przechodzimy do sedna. Jako firma, która działa od 2004 roku, mamy wypracowane swoje know-how. Obecnie współpracujemy z ponad 1300 ekspertami branży IT, którzy realizują skomplikowane projekty dla międzynarodowych firm, aż w 10 branżach i 17 domenach, tak by każdy mógł znaleźć projekt dopasowany do siebie. Doświadczenie zebrane na przestrzeni tylu lat pozwala nam na to, byś Ty zajął się tym co lubisz, a nam zostawił całą resztę. Szukamy dla Ciebie najlepszego projektu, proponujemy optymalne formy współpracy, zapewniamy obsługę formalno-prawną oraz kadrowo-płacową, a nawet pomagamy Ci w kwestiach organizacyjnych, związanych, m.in. ze zmianą miejsca zamieszkania w przypadku relokacji.

Ale co tak naprawdę się liczy, to fakt, że w IT Kontrakt oferujemy Ci ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, realizującej międzynarodowe projekty informatyczne w najnowszych technologiach.

Dzielimy się wiedzą

Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży IT i stały rozwój kwalifikacji zawodowych – połączyliśmy te oczekiwania w jedno, dzięki czemu nasi eksperci mogą spotykać się na autorskich meet-upach jako słuchacze, ale również jako prelegenci. Make Sense in IT we Wrocławiu, QAtowice w Katowicach, IT Kamp w Krakowie czy Brain IT Out w Warszawie, to przykłady spotkań tworzonych przez ekspertów dla ekspertów, gdzie z chęcią dzielą się swoją wiedzą z zakresu szeroko pojmowanego IT.

Nasi Ambasadorzy, prowadzący swoje autorskie spotkania, mogą liczyć na wsparcie w promowaniu ich jako ekspertów w mediach oraz społeczności IT. Masz coś do powiedzenia? Lubisz dzielić się wiedzą i uważasz, że masz do przekazania dobre praktyki? Odwiedź nas na jednym ze spotkań, a kto wie? Może zachęcimy Cię do zostania Ambasadorem IT Kontrakt!

Po godzinach

Kariera w IT to dla nas nie wszystko! Oczywiście spotykamy się po godzinach i integrujemy się w swoim zespole, jednak nasi pracownicy nie byliby sobą, gdyby poprzestali wyłącznie na tym. Kilka lat temu zorganizowaliśmy pierwszy bieg przeznaczony wyłącznie dla pasjonatów branży IT – Bieg IT – i każdego roku wciąż organizujemy zawody we Wrocławiu oraz w Warszawie. Hasło „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” nie tyczy się wyłącznie naszych inicjatyw sportowych, których koordynatorami z własnej chęci są nasi pracownicy, ale również najróżniejszych pasji, którymi nasz zespół zaskakuje swoich kolegów z pracy.

Jesteś pisarzem, który napisał nietuzinkową książkę, czy podróżujesz, dokumentując swoje wyprawy w postaci bloga, a może jesteś czterokrotnym zwycięzcą mistrzostw świata w puszczaniu latawców otwartokomorowych stałych? Nieważne! Jeśli masz pasję i chcesz się nią podzielić, to w IT Kontrakt z pewnością będziesz miał ku temu przestrzeń.
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (143)