Dane kontaktowe

ISS Facility Services Sp. z o.o.

ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.pl.issworld.com

NIP: 6761771576

Krótko o nas:

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 3 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

Nasza kultura

ISS to wspaniałe miejsce pracy dzięki naszym pracownikom. W ISS należysz do jednej, wielkiej rodziny. Rodziny, w której możesz być sobą. Już od momentu założenia naszej firmy w 1901 roku mamy silne przekonanie, że to współpraca pozwala ludziom na tworzenie wielkich rzeczy.

W ISS mamy przed sobą określony cel

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową obsługę na obiektach Klientów i w ten sposób tworzą lepszy świat. Są twarzą ISS i siłą napędową dla tysięcy organizacji na całym świecie. Każde miejsce pracy traktujemy jak własne - bez względu na to, gdzie wykonujemy nasze usługi. Pomagamy Klientom w realizacji ich celów, bez względu na to, czy jest to szpital, firma produkcyjna czy lotnisko.

Ludzie, od których wiele zależy

Akceptujemy i promujemy różnorodność oraz włączanie różnych grup - bez względu na ich narodowość, rasę, wiek, płeć, tożsamość płciową, niepełnosprawność, orientację seksualną, przekonania religijne, język, pochodzenie kulturowe i wykształcenie. Nasi pracownicy są bardzo różnorodni, co uważamy za ważny element naszej konkurencyjności i przewagi biznesowej. Nasza kultura włączania różnych grup przekłada się na większą kreatywność pracowników oraz większą atrakcyjność ISS jako pracodawcy.

Bezpieczne miejsce

Dobre samopoczucie naszych pracowników stawiamy na pierwszym miejscu. Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu zapobiegania wypadkom i obrażeniom wynikającym lub związanym z miejscem pracy. Dotyczy to organizacji niezbędnych szkoleń i zapewnienia odpowiedniego sprzętu. Bezpieczeństwo jest w gruncie rzeczy krytycznym składnikiem naszego sukcesu – chcemy, aby każdy nasz pracownik czuł się dobrze i codziennie bezpiecznie wracał do domu.

Nasi pracownicy mają możliwość długoterminowego rozwoju kariery w ISS

W ISS pracownik otrzymuje wsparcie – również w postaci formalnych szkoleń i programów rozwojowych – z myślą o długoterminowym rozwoju zawodowym, który może przebiegać wielotorowo. W tak zróżnicowanej firmie, tym co łączy wiele osób jest właśnie fakt, że rozwinęły się i odkryły nowe, inspirujące ścieżki rozwoju zawodowego.

Doceniamy ludzi

Zawsze doceniamy i celebrujemy sukcesy naszych pracowników. Co roku przyznajemy pracownikom wyróżnienia Apple Awards, a informację o globalnym zwycięzcy podajemy na wiosnę podczas ogólnoświatowej konferencji Global Leadership Conference. Wszyscy jesteśmy beneficjentami takich sukcesów. Dobrze wykonana przez nas praca zwiększa komfort przebywania w danym otoczeniu i tworzy lepszy świat – i właśnie to motywuje nas do działania.

Stażowy Program Menadżerski

Jak wygląda staż?

Uczestnicy stażowego programu dla menadżerów w ISS otrzymują obszerne informacje na temat działalności firmy, począwszy od wglądu w kwestie organizacyjne na różnym poziomie: regionalnym, krajowym i globalnym.

Aby pomóc w zrozumieniu kultury pracy ISS, każdy uczestnik przechodzi skróconą drogę po różnych stanowiskach w naszej organizacji. Stażyści zyskują również możliwość pracy w innym kraju przez trzy miesiące. W tym okresie uczestnicy odbywają intensywne praktyki w obszarze sprzedaży i operacji oraz zarządzają wybranym projektem. 

Pracując w charakterze menadżera wspierającego jednego z menadżerów opiekujących się naszymi kluczowymi Klientami, uczestnicy uczą się korzystać z narzędzi biznesowych używanych w ISS. Program pozwala dobrze poznać potrzeby Klienta na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym, a także uczy w jaki sposób zaproponować mu spójną ofertę wartości.

Korzyści z udziału w programie

Jest to niepowtarzalna okazja na rozwinięcie umiejętności przywódczych - stanowią one bowiem kluczowy element łączący wszystkie aspekty programu. Uczestnicy mają zapewnioną opiekę mentora, wyłonionego spośród lokalnej kadry menadżerskiej, który pełni rolę coacha, wspierającego rozwój w organizacji. Udział w wielu międzynarodowych warsztatach daje możliwość współpracy i dzielenia się doświadczeniami z osobami z innych krajów.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które lubią mierzyć się z wyzwaniami, mają podejście analityczne, odważnie podejmują decyzje i mają potencjał do zarządzania ludźmi, dzięki czemu mogą jak najlepiej wspierać naszych Klientów. Najważniejsza jest natomiast umiejętność połączenia ambicji i nakierowania na osiąganie celów z pełnym szacunku i empatii podejściem do ludzi. Kandydaci powinni mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność nawiązywania dialogu z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji.

Więcej informacji na stronie: https://www.pl.issworld.com/pl-pl/kariera/career-opportunities/management-trainee-programme

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)