Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Iron Mountain

Regulska 2
05-820 Reguły
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 753 61 41
Fax: 22 753 61 43
[email protected]

www.ironmountain.pl

NIP: 5251419704

Oddziały:

Iron Mountain

Centrala
Aleje Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.ironmountain.pl

Od 1996 roku wspieramy polskie firmy w działaniach biznesowych. Obecnie wprowadzamy je w nową erę digitalizacji i czasów paperless. Każdego dnia przygotowujemy rozwiązania szyte na miarę, a grono naszych klientów stale się powiększa. Ciągły rozwój to potrzeba poszerzania także zespołu naszych specjalistów. Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój zawodowy, nie wahaj się i dołącz do cyfrowej rewolucji. 

Jacy są nasi pracownicy?

Tworzymy miejsce pracy, które lubimy. Z wieloma osobami współpracujemy od wielu lat, z niektórymi od niedawna. Cenimy i szanujemy to, że jesteśmy różni, jednak łączą nas podobne wartości. Rozwój naszych pracowników jest dla nas ważny, jeśli myślisz podobnie, to miejsce jest dla Ciebie.

CSR

Stale się rozwijamy, stawiając sobie cele z zakresu CSR. Nasza flota to także samochody elektryczne, systematycznie realizujemy specjalny program dla naszych kierowców, dzięki któremu dbamy o bezpieczeństwo na drodze oraz ekojazdę. Ponadto, w naszym biurze w Warszawie, zrezygnowaliśmy z używania plastiku, by przyczynić się do ochrony środowiska. Staramy się także wspierać akcje charytatywne, które realizujemy w bliskim nam otoczeniu społecznym. Od lat naszą działalność opieramy o kodeks etyczny, przedstawiany naszym dostawcom i podwykonawcom. 

Jedną z kluczowych naszych wartości jest bezpieczeństwo nie tylko aktywów naszych klientów, ale nas samych w środowisku pracy. IM globalnie realizuje program dbałości o bezpieczeństwo, co owocuje zminimalizowaniem zdarzeń niebezpiecznych w naszych miejscach pracy.